Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt olyan, aki jól ért a...

Van itt olyan, aki jól ért a 2007-es Office csomagokhoz?

Figyelt kérdés
légyszi írjatok üzit, ha valaki tudna segíteni

2015. febr. 8. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor logikusan nem fogod tudni többször megnyitni.
2015. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"nem Magyarország, ha érdekel"

Szóval máshol is a béka popója alatt van az informatika oktatása. Jó tudni. :-)


Nem akartam ebbe az irányba elmenni, de akkor válaszolok.

Igen, ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyenek fel, és tényleg vannak ennél butább kérdések is, de hadd ne az legyen már a mérce.

Kezdjük ott, hogy első nekifutásra értelmes kérdést sem sikerült feltenned. Tudod, ez az olyal arra lett kitalálva, hogy konkrét kérdéseket tegyél fel, és nem arra, hogy másokat üzengetésre ösztönözz.

Továbbá: ettől még kifejthetem a - tegyük hozzá, teljesen jogos - véleményemet. Ha nem tetszik, pontozd le. Ennyi.

Harmadrészt: megválaszoltam a kérdésedet. Lehet, hogy nem tűnt fel, de több releváns válasz is érkezett, csak te valamiért mindet figyelmen kívül hagytad.


Egyébként meg: letörlöd, és feltelepíted a 2003-at, már ha megvan a telepítője.

Mi lesz, ha lejár a számláló? Nem fogod tudni többször elindítani.

2015. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

a többieknek köszönöm a választ, de sztem ezt kifejeztem a zöld pipával.

Köszönöm neked is a választ, csak kérlek bocsájtsd meg, hogy nem mindenki informatika zseni...


mondjuk ennél a válaszodnál sem értem, hogy a 2003-as telepítőt hol találhatom. A gépemen soha semmit nem én csináltam, mert mindig volt a családban egy 'informatika zseni', de már nem tudok vele kapcsolatba lépni..

2015. febr. 8. 14:49
 14/14 Kőváry Orsolya ***** válasza:

Itt a hivatalos válasz

[link]

2015. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!