Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt olyan, aki jól ért a...

Van itt olyan, aki jól ért a 2007-es Office csomagokhoz?

Figyelt kérdés
légyszi írjatok üzit, ha valaki tudna segíteni

2015. febr. 8. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha elmondanád, hogy miben, akkor lehet.
2015. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Internetről letöltöttem a 2007-es csomagot, ami ugye leváltotta a gépemen levő 2003-asat... kért valami termékkulcsot, amit találtam neten, be is írtam és el is fogadta... most meg az aktiválást kéri vagy neten keresztül vagy telefonon keresztül...de olvasgattam róla neten és azt irja h ez FIZETŐS?
2015. febr. 8. 11:06
 3/14 anonim ***** válasza:

a microsoft office fizetős....., inkább használj LibreOffice-t ha ingyenesre vágysz


[link]


vagy esetleg:

[link]

2015. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az Office nem ingyenes, sosem volt és sosem lesz az. Amit te letöltöttél, az egy próbaváltozat. Torrentoldalakon találsz magyart (pl. nCore), ami tökéletesen működik.
2015. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de mikor válik fizetőssé? csak ha aktiválom, vagy a termékkulcs beírása után is?
2015. febr. 8. 11:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nem válik fizetőssé. Alapból fizetős. egy darabig talán használhatod , de ha nincs hozzá aktiváló kulcsod akkor nemsokára csak foglalni fogja a helyet a gépeden.

Egyébként az előző hozzászóloknak teljesen igazuk van abban, hogy ha irodai programcsomag kell akkor a libre office teljesen ki tudja váltani a microsoftoffice-t.

Szokni kell mert a menüszerkezete kicsit más, de majdnem minden ugyanúgy működik.

2015. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Öröm látni, hogy Magyarországon ilyen magas színvonalú az informatikaoktatás, hogy sokan még azt sem tudják, hogy vannak olyan szoftverek, amikért fizetni kell.

A Microsoft Office mindig is fizetős volt, legfeljebb a 30 napos próbaverziót használhattad ingyen. Sőt, a teljes Office, amiben minden megtalálható, nem kevés pénzbe kerül. (Persze, jobb helyeken ezt tanítják...)

Az, hogy te a 2003-as Office-ért nem fizettél, az már más kérdés, attól az még fizetős lett volna...

Mi a megoldás?

1. Ha megvan a 2003-as Office telepítője, ami eddig fent volt, visszatelepíted azt.

2. Használsz valami ingyenes alternatívát, pl. OpenOffice.

3. Ha nem ragaszkodsz a tisztességes megoldásokhoz, felkutatod az Office 2007 teljes telepítőjét.


Egyébként amikor telepítetted, ki lehetet választani, hogy a régi Office-t megtartsa-e. De gondolom, te csak ész nélkül végigkattintgattad a telepítőt, anélkül, hogy elolvastad volna, mire nyomsz igent.

2015. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Openoffice mint olyan , már nem is létezik. Elvileg ugyanaz a project, de már libre office néven fut tovább :)
2015. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem Magyarország, ha érdekel.:')

Illetve, szerintem az oldal arra szolgál, hogy kérdéseket tegyünk fel, amikre nem tudjuk a választ. Szerintem az én kérdésem mellett van még xy mennyiségű olyan kérdés, amely 'butább' kérdés :)

2015. febr. 8. 14:07
 10/14 A kérdező kommentje:

hogyan tudom visszaállítani a 2003-ast?


vagy mi történik akkor ha a 2007-est nem aktiválom? mert amikor rámegyek, ugye kéri az aktiválást, és kiirja h pl 19-szer tudom még megnyitni aktiválás előtt.. és mi van ha az a szám lejár?

2015. febr. 8. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!