Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msn partner megkapja az...

Msn partner megkapja az offline üzenetemet akkor is ha letiltott?

Figyelt kérdés

Egy msn beszélgetés végén olyat mondtam, amire megkértem h ne reagáljon, mert azonnal kilépek. Reagált, amit következő belépésem alkalmával meg is kaptam offline üzenet formájában, amire válaszoltam, de nem tudom, h addigra letiltott-e, mert a beszélgetőablak nem volt szürke.

lehet, h hülye kérdés, de nem elég egyértelmű nekem.


2010. febr. 3. 11:08
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hát, ez érdekes dolog akkor :)

Írj neki valami olyan üzenetet, amire tudod, hogy egyből válaszolna/reagálna, valami érdekes/komolynak tűnő/hihetetlen stb. dolgot, és ha visszakérdez, vagy utal rá, akkor tudod, hogy megkapta... bár akkor sem tuti, hogy máskor nem tilt le téged. Elvileg van egy program, amivel meg lehet nézni, hogy ki tiltott le, de nem tudom, tényleg működik-e.

2010. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi a tippet, amúgy a plus-szal meg lehet nézni, de azt olvastam, nem mindig működik, mert van akinél ki van írva, h nem szerepel a partnere listáján, mégis minden nap beszélnek. mindegy, nem biztos, h ezen kéne rágódnom már :)

köszönöm a válaszokat!

2010. febr. 10. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!