Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msn partner megkapja az...

Msn partner megkapja az offline üzenetemet akkor is ha letiltott?

Figyelt kérdés

Egy msn beszélgetés végén olyat mondtam, amire megkértem h ne reagáljon, mert azonnal kilépek. Reagált, amit következő belépésem alkalmával meg is kaptam offline üzenet formájában, amire válaszoltam, de nem tudom, h addigra letiltott-e, mert a beszélgetőablak nem volt szürke.

lehet, h hülye kérdés, de nem elég egyértelmű nekem.


2010. febr. 3. 11:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Tudtommal, ha ő letiltott téged, akkor nem. Én sem szoktam megkapni azoktól, akiket tiltottam.
2010. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de akkor kiírná, h az üzenetet nem sikerült továbbítani, nem? még ugyanabban az ablakban válaszoltam, amelyikben megkaptam az ő offline üzenetét.
2010. febr. 3. 11:26
 3/12 anonim válasza:
Nem kapja meg 100 % hiszen azért tiltott le hogy ne lássa az üzeneteid.
2010. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
bocs, de akkor nem értem, h az offline üzenet ablaka miért volt aktív és miért írhattam neki, anélkül, h kiírta volna, h az üzenetet nem lehetett kézbesíteni.
2010. febr. 3. 16:04
 5/12 anonim válasza:
Hát attól hogy offline attól még ugyanúgy nem látja az üzeneteid. Lehet hogy te tudsz neki úgy írni de attól nem kapja meg hiszen letiltott.
2010. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

értem, majd azért lehet, h kipróbálom vkivel.

az is lehet, h attól is függ, h megkapja-e, h melyik verziót használja, nem?

2010. febr. 3. 18:41
 7/12 anonim válasza:
Biztos, hogy nem kapja meg, és pont azért nem kapsz róla figyelmeztetést, hogy nem kapta meg, mert a letiltás-dolog úgy működik, hogy akit letiltottak, az ne tudjon róla, csak aki tilt. (Remélem, érthető volt :D)
2010. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

érthető és ki is próbáltam már azóta, tényleg nem kapja meg!

viszont a naplózódott beszélgetésekben benne volt az üzenetem, vagyis akkor még nem voltam neki letiltva. ez így van?

2010. febr. 5. 10:46
 9/12 anonim válasza:
Lehetséges, hogy akkor még nem, bár én ezt még nem figyeltem meg... miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért tilt le?
2010. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mert valszeg meg akarja szakítani a kapcsolatot, én meg nem szeretném keresni, h azt higgye, nyomulok.
2010. febr. 8. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!