Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem Indul el a Mafia -...

Miért nem Indul el a Mafia - The City of Lost Heaven?

Figyelt kérdés
Ikonra kattintás után egy "Visual C++ Runtime Error" üzenet jelenik meg a képernyőn a játék pedig nem indul. Mitől van ez? A lehető legfrissebb Visual C++ van a gépen.
2010. febr. 2. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszer? Nekem Win7 64 biten nem megy pl.
2010. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Windows XP SP3. Próbáltam egy másik gépen is, amin ugyanez az oprendszer van és azon ment.
2010. febr. 3. 00:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor az SP3 lesz a baj, mer ha jól emléxem nekem még régebben XP-n csak SP2 alatt futott. Esetleg a kompatibilitást állítsd be, de nem valószínű, hogy menni fog úgyse, de hátha...
2010. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahogy azt már mondtam, egy másik gépen ment, amin SP3-as Windows van, úgyhogy ez nem lehet gond. (tök ugyanez az oprendszer van a másik gépen, ugyanarról a lemezről lettek telepítve)
2010. febr. 3. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
egy patch letöltése talán segithet
2010. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hopsz hopsz

directx ?

és videó kari driver frissités

vagy mily videó kari van a tegépeden

és milyen a másikon ??

2010. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!