Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windwos 8.1-ről "érdemes"...

Windwos 8.1-ről "érdemes" visszaváltani Windows 7-re?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

én visszaváltottam

meg is szűnt az állandó idegesség amit a 8.1 okozott

2014. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem érdemes semmilyen szinten. Aki képtelen hozzászokni, vagy megtanulni a kezelését, mint a kedves #1 válaszoló, akkor az így járt.

Minden szinten jobb a 8, 8.1, mint a win7. Sőt, a win7-et már hivatalosan nem is lehet megvásárolni se, maximum azokat, amik a boltban még raktáron megmaradtak.

2014. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%

"képtelen hozzászokni, vagy megtanulni a kezelését"

-a népszerű és legálisan megvásárolt programok telepítésénél, futtatásánál (avast, Nero , stb) kompatibilitási hibákra utaló jelenségek is ebbe a "hozzászokik vagy megszökik" kategóriába tartoznak nálad? :)

2014. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 soccerway ***** válasza:
38%
Nem érdemes, tekintve hogy a kezelése/kinézete kb. ugyan az kis állítgatás után, és a 8.1 semmivel sem rosszabb mint az elődei.
2014. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Én nem tudok visszaváltani. A 8.1 stabilabb, és még SSD-vel is észrevehetően gyorsabb a 7-nél. Az meg még egy dolog, hogy néhány játék jobban is fut. Kompatibilitási problémával én még nem találkoztam, a start menü létezéséről meg már nem is tudok.
2014. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Igazából ha a stabilitást nézzük, akkor érdemesebb vissza váltani, egyébként nem nagyon. Nekem pl tetszett a Windows 8.1, de a folyamatos használat során előjöttek a hibák, ami miatt fogtam és töröltem a pics.ba a Win7 mellől és most csak Win7-et használok :) Gyakorlatilag azt vettem észre, hogy a Windows 8-8.1-10 egy kész bughalmaz, semmi más. A kezelése és egyéb tetszik és könnyű volt hozzászokni, viszont a sok apró kis hiba nagyon az agyamra ment, mondjuk én nem egy átlag felhasználó vagyok, ugyanis folyamatosan használom, de egy stabil rendszernek ezt bírnia kell és érdekes módon a Win7 bírja :)
2014. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene ha tudnam is hasznalni normalisan.Legutobb hozza valo hang driver felrakasa utan,ujrainditas kozbe kek halalozot be...Maskor nem,csak utolso ujratelepiteskor,mi erdekes.

Az meg mennyire normalis hogy feltelepites utan mikor meg semmi sincs fent mar az esemenynaplo egyeb hibajelzesekel van tele?! Win 7ben ilyen sincs...

Soknak problemas a 8as.Remenykedjunk hogy a 10es lesz olyan jo mint a 7...

2014. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én cserélgetem őket, de ahogy telik az idő, úgy utálom egyre jobban a 8-at. Az is hülyeség, hogy az SSD-t jobban kezelné, hiszen látom, hogy nem. A boot valóban gyorsabb, de nem tudom, te naponta hányszor indítod a gépet, nekem pár másodpercért nem éri meg szenvedni vele.


Fentebb egyszerű pszichológiai jelenséget látsz, miszerint akik használják, azok megmagyarázzák, hogy miért. Meg kell magukat nyugtatniuk...


Ha nem játszol, meg nem használsz ritka, professzionális programokat, akkor nem feltétlen kell a 7-et visszatenni, rakhatsz pl. linuxot is. manapság sokkal felhasználóbarátabb, mint 10 éve.

2014. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mindig áttértem a frissebb rendszerre, ha a gépem bírta, Windows 7-nél leálltam, úgy tökéletes ahogy van. Nem értem miért kell minden évben új rendszert kiadni. Nekem, átlagfelhasználónak nem hoz akkora látható újítást, amiért megérné váltani. Ha majd lesz másik gépem, akkor arra az éppen aktuális Windows verziót teszem fel, de ezen maradok Windows 7-nél, pedig a 8.1 is szárnyal rajta.
2014. dec. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 soccerway ***** válasza:
48%

"Windows 8-8.1-10 egy kész bughalmaz, semmi más."


Ez így ebben a formában bullshit, nálam semmi bug, érdekes. Nem védem, de ez tény.

2014. dec. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!