Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan ANDROID "főzött"...

Van olyan ANDROID "főzött" ROM amiben bármilyen fájltípus letölthető?

Figyelt kérdés
Ahol nincs szokásos fájltípus korlátozás, ahol a a böngésző bármilyen fájlt letölt?

2014. nov. 30. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Opera minivel kimásolod a letöltési link url címét, és beilleszted az adm downloaderbe.

[link]

2014. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül kérdeztem hogy ROM.


(Természetesen nem működik a te verziód.)

2014. nov. 30. 16:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nem rom, hanem inkább böngésző függő. UC Browser nekem tökéletes, sosem estem ilyen korlátba, minden ami kellett, lejött. Nem is tudom, működik ez máshogy is? Miféle korlátozás? Mi történik amikor valamit nem enged letölteni?
2014. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értesz a telefonokhoz. ROM minden telefonhoz külön van. Egy nexus romja nem fog elfutni motorolán. S mint mondták, böngésző függő. De nekem az alap is mindent letölt, torrent fájloktól kezdve a videókig.
2014. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem böngésző függő. Bizonyos fájltípusokat nem tud kezelni az Android. Sem az UC Browser sem semmilyen csili-vili app.

De még a rootolt shell sem wget-tel.


utolsó: Te nem értesz hozzá, bár már megszoktam, hogy 90%-ban mindig a hozzád hasonló okostojások szólnak be, miközben lövésed nincs miről van szó.


Persze, hogy minden telefonon külön ROM van, de a kérdésem arra vonatkozott, hogy mivel az OS alapvetően nem kezeli le a különleges fájlokat, az Appok sem kezelik le, ezért - feltételezem- egy teljesen újraírt ROM oldhatná meg a problémát.-(De ez csak tipp, nem tudom 100%-ra.) Bizonyos JAVA-s program code megoldásokat látni, de nem appot.


A NEXUS vs. Motorola példáddal pedig legalább alátámasztottad, amit az első mondatod után már sejteni lehetett, miszerint, hogy olyan sötét vagy, hogy az már fáj:


[link]


Nekem természetesen a saját készülékemre kell olyan ROM ami kompatibilis vele, de gondoltam ez annyira logikus, hogy ezt felesleges kiemelni. Úgy látszik, mindig akad a magad fajtából.

2014. dec. 1. 00:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Elárulnád, konkrétan milyen fájltípusokkal van problémád?
2014. dec. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.

Nem tudjuk milyen telefonra kell neked rom!

Véletlenül belefutottam abba, hogy a motorola is készített Nexus márkanevű telefont, de én a samsungra gondolta (nagy ügy, ennyi tévedés belefér).

Szóval ha én sötét vagyok, hogy egy ennyire apró hibába belefutottam, akkor rád nem igazán tudok semmilyen jelzőt akasztani, hogy a mai világban még hiszel a gondolatolvasás erejében.


A kérdésedben ROM letöltése miatt érdeklődtél. Most már a kezelése a kérdés, de még mindig nem tudjuk a telód típusát, aktuális romot, vagy hogy milyen fájlt akarsz letölteni!


Évek óta török fel androidos telefonokat, rootolok, romokat telepítek és átírok nem tetsző ROM-okat. A probléma, nem az én fajtámmal van, hanem a tiéddel, mert van egy kérdésed, valahonnan felszedtél pár szót amit használni szoktak s azt hiszed pontosan alkalmazod. Mi a kérdésre válaszolunk és te nézel minket hülyének.


3 válaszoló közül (ha hiszed ha nem) mindhárman jó választ adtunk. Én a helyedben inkább megpróbálnám konyhanyelven leírni a kérdést, nem pedig azokkal a szavakkal amiket itt-ott felszedtél.


A hozzáállásodhoz pedig annyit fűznék, hogy moderáld magad, mert nem mindegy hogy az okos hülyékedik vagy...

2014. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi a nicked XDA-n? Olvashatok valahol a munkásságodról?
2014. dec. 1. 12:08
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj már te nagyokos. Szerinted az összes nexus-t a motorola gyártja? Vagy szerinted csak nexust gyárt a motorola?


Erre tegyél egy nexus romot te nagyokos.

[link]


Na itt mutatkozik, meg hogy simán hülye vagy a témához és a tetejében még nagyképű is.

Próbálnak segíteni neked, de te csak flegmáskodsz meg okoskodsz.


Majd ha eljutsz arra a szintre, hogy válaszolsz annak aki segíteni próbál, akkor majd választ is fogsz kapni.

De megsúgom, hogy bármilyen fájltípust le lehet tölteni, nem a ROM a gyenge pont ebben, hanem inkább a user vagy a böngésző.

2014. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na téged melyik kukából fújt ide a szellő ezzel a támadó stílussal? Tehát szerinted a user nem tud megadni egy url-t amit egy asztali böngészőben meg tud adni. Nem túl logikus a felvetésed.


A barátod akinek a védelmére kelsz, úgy indított, hogy "nem értesz hozzá." Majd elmagyarázta, hogy ő coder jancsi aki - most figyelj!- ROM-okat TÖR fel! hűha. Szerintem ezzel nagyjából el is magyarázta, hogy ő inkább egy semmirekellő, aki kérkedik azzal, hogy romokat tör fel és akkor leolthat itt bárkit.

Messziről jött ember azt mond amit akar.

Konyhanyelven leírtam miről van szó, de neki ez a "szakmai" összeolvasott szóhasználat. Nagyon ellentmondásos figura, de adok neki egy esélyt, hogy elárulja a fejlesztői nick nevét és utánaolvassak, hogy mekkora guru is ő.


Na a lényeg az, hogy még mindig nem érkezett megoldás, pedig ez lenne a lényeg. Nem vitatkozni akarok, csak a belépő stílusa volt bicskanyitogató.

2014. dec. 1. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!