Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki azt, hogy két...

Miért írja ki azt, hogy két Windows van a gépemen?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a gépemet(ugyan azt az operációs rendszert tettem fel ami rajta volt, ugyan arról a CD ről. Név szerint : Windows 7 Professopnal 64 bit ) és azóta bekapcsolásnál ezt hozza ki: [link]


Vagyis azt hogy válasszam ki melyik operációs rendszert szeretném újratelepíteni. Két lehetőséget hoz fel, mindkettő az hogy Windows 7 és ha 30 mp alatt nem választok automatikusan az elsőt választja.Ha az elsőre megyek, vagy lejár a 30 mp akkor bejön az újratelepített Windows, semmi gond nincs.

Ha rá megyek a másodikra ezt írja ki : [link]


Elnézést a kép rossz minőségéért, nem tudtam jobbat készíteni de szerintem olvasható.


Az újratelepítésnél mindent normálisan csináltam, annyit csináltam hogy más meghajtóra tettem rá a Windowst mint amin eddig volt. ( Előtte nem töröltem le a Windowst, csak simán betettem kikapcsolásnál a lemezt, újra indítottam a gépet, bebootoltam és feletelíptettem másik meghajtóra ). Gondolom ezzel lehet a gond, ezért megformáztam a másik meghajtót, amin előzőleg volt így azon most semmi nincsen de mégis kihozza....


Tudna segíteni valaki, hogy mi a gond?



2014. okt. 18. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:
* Windows 7 Professional a neve. Elnézést, elírás :D
2014. okt. 18. 19:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
MEgtalálta a régi nyomait ezzel ne törődj. Msconfig ban lehet csökkenteni a várakozást 3 mp re. vagy törölni a másik bootloader-t
2014. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És azt nem lehet valahogy beállítani, hogy alapból ki se hozza azt a felületet bekapcsolásnál?
2014. okt. 18. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Törlöd a régi win nyomatir és frissíted a bootloadert
2014. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Msconfigba belépsz, ott megtalálod az os-eket, mivel automatikusan az új indul ezért az lesz az alapértelmezett, a másikat jelöld ki és töröld. Ha nem megy írj és elmagyarázom részletesen
2014. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült, így már nem jön be bekapcsolásnál :) Köszi
2014. okt. 22. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!