Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom felrakni a...

Miért nem tudom felrakni a gépemre a Win7/Win8 szoftvert?

Figyelt kérdés

Hónapok óta bajlódok azzal,hogy a gépemre felvarázsoljam a win7 vagy Win8 oprendszer egyikét. A probléma csak az,hogy valamiért irtó lassan teszi fel ,ha egyáltalán fel is teszi.Miután mégis sikerült felrakni,olyannyira nehéz lesz a gépet használni,hogy 2 percenként 5 percre lefagy,majd megy tovább megint 2 percig.

Szerény személyem szerint a számitógép konfigja elegendő hozzá,hogy elfusson rajta akármelyik oprendszer.

A gépet kizárólag netezésre szeretném használni,nem pedig játékra! És mielőtt valaki válasznak az XP-t javasolná,pont ezt szeretném lecserélni,hogy normális oprendszer legyen fennt!


Gépem konfigja : [link]



2014. szept. 26. 06:58
1 2
 11/18 P.O.C. ***** válasza:

A BIOS frissítés egy veszélyes dolog, még akkor is ki lehet vele nyírni egy alaplapot ha műveletet tapasztalt felhasználó végzi.

És utána majd ezért kell másik alaplapot venni, nem pedig a Windows 7/8 inkompatibilitás miatt.

2014. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tudok valakit,aki megcsinálja,akkor van rá esély,hogy fel tudjunk rá rakni egy win 7-et ?
2014. szept. 26. 15:29
 13/18 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy megvan a veszélye annak, hogy nem sikerül akkor is, ha te rakod föl vagy más.
2014. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszokat,nagyon hasznosak voltak!

Szerintem ennek új alaplap lesz a vége :)

2014. szept. 27. 09:43
 15/18 P.O.C. ***** válasza:
Még annyi tűnt fel hogy az E2160 valódi órajele 1,8 GHz, te pedig majdnem 2,4 Ghz -en járatod. Nem lenne vajon stabilabb ha visszavennéd a tunnigot telepítés idejére?
2014. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hihi
2014. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nah látod én eddig nem nyúltam bele semmibe... :S azt hol tudnám visszavenni?
2014. szept. 30. 07:29
 18/18 P.O.C. ***** válasza:

A BIOS -ban vissza kell állítani a gyári beállításokat.


Mondom nem garancia hogy megoldja a problémát, de egy próbát megér.


Előtte érdemes valahova felírni, vagy lefotózni a jelenlegi tunning beállításokat, hogy ha akarod vissza tudjad állítani a 2,4 GHZ -et.

2014. szept. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!