Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem bootol pendriveról...

Miért nem bootol pendriveról a Win 8.1?

Figyelt kérdés
Újra akartam telepíteni a géem, készítettem egy bootolható pendrivet Rufus-szal, viszont egy istenért sem akar bootolni. A laptop viszont bebootol róla. BIOS-ban átállítottam, hogy a First boot device a pendrive legyyen, de nem ismeri fel. Mi lehet a bibi?

2014. szept. 23. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#8, #9

Ha a pendriveot sem ismeri meg rendesen, teljesen mindegy, hogy mivel rakod rá az adatot.. Egy tök üres fat32-re formázott is lehet. A bios akkor sem fogja megismerni. Vagy másik pendrive kell, vagy dvd-ről telepíteni.

2014. szept. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom DVD-ről. Egyébként próbáltam vagy 5 pendrivot, de egyikkel sem működik, ellenben a laptop mindegyikről bootol, gond nélkül.
2014. szept. 24. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!