Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem bootol pendriveról...

Miért nem bootol pendriveról a Win 8.1?

Figyelt kérdés
Újra akartam telepíteni a géem, készítettem egy bootolható pendrivet Rufus-szal, viszont egy istenért sem akar bootolni. A laptop viszont bebootol róla. BIOS-ban átállítottam, hogy a First boot device a pendrive legyyen, de nem ismeri fel. Mi lehet a bibi?

2014. szept. 23. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem. Nekem nem fagy le semmi és a laptopra fel tudtam telepíteni ugyanarról a pendriveról. A PC-s BIOS felismeri, de csak "remobavle dev."-ként. De nemm bootol róla. A laptopos bios viszont felismeri rendesen a cuccot "Kingstone mittudoménmi" néven.
2014. szept. 23. 11:09
 3/12 A kérdező kommentje:
nem*
2014. szept. 23. 11:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Az kingstone (a laptopnál) nálam is ezt csinálja. Megismeri, viszont indítástál lazán továbblép. (csak a másiktól fagy ki).

Azt javaslom telepítsd fel dvdről vagy keress egy másik pendriveot. Több szakemberrel is konzultáltam már erről a problémáról de egyelőre még nincs működő megoldás.

2014. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sőt, igazából a hiba okára sem jöttünk rá. Az viszont kicsit megnyugtató (számomra) hogy másnak is van hasonló problémája így valószínűsíthető, hogy erre lesz majd valami megoldás a gyártók részéről. (pl egy bios frissítés.)
2014. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előbb azért BIOS-ban próbáld meg az első boot lehetőséget "removable devices"-re vagy más, a pendrive-nak megfelelő dologra rakni, lehet, hogy csak ennyi a gond, hogy tud róla bootolni, csak a vincsit előnyben részesíti a beállítás miatt.
2014. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó:

A 1st boot dev. a pendrive!

2014. szept. 23. 21:20
 8/12 anonim válasza:
Próbáld ki a windows 7 usb/dvd download tool progit. azzal működni fog es nem is bonyolult a használata csak angol.
2014. szept. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Windows 7 usb/dvd download tool-lal raktam fel 4 napja...

Azzal működik, ahogy az előző is mondja :D

2014. szept. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a problémának hasonló az oka mint nálam (csak más tünetekkel) akkor én továbbra is azt mondom, hogy imgburn-el írd ki lemezre és kész...
2014. szept. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!