Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok 2 számot 1mp3ba...

Hogy tudok 2 számot 1mp3ba összeszerkeszteni, csak hogy simán egymás után következzenek? SOS

Figyelt kérdés
nagyon sürgős, vkinek gondolom 3 mp de nekem nem megy... :) egy videó alá szeretném betenni, de csak egy zenét enged...
2014. szept. 23. 09:46
 1/6 Tengor ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem tudod kezelni a szerkesztőt, de ugye nem ez a kérdés.

Audacityvel ingyen meg tudod vágni.

2014. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huu de gyors voltál. Figyu van is ilyen progim, ha az első számot betoltottem nagyjábol ird le mik a kovetkezo lepesek! Örök hála! :)
2014. szept. 23. 09:52
 3/6 Tengor ***** válasza:

Tedd utána a másikat, aztán meg exportáld ki mp3-ba (dll-t lehet, hogy szedni kell hozzá).

Google mindent leír.

2014. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nincs időm most googleba keresgélni azért gondoltam h vki gyorsan segít... picasa 3ba készitek videot, de csak egy mp3 zenét enged alá . vagy esetleg ott lehetséges 2 szám beillesztése?
2014. szept. 23. 10:01
 5/6 A kérdező kommentje:
nem sikerül.
2014. szept. 23. 10:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg vki segítene ha átküldöm a két számot emailben és visszaküldi nekem a szerkesztett verziot?
2014. szept. 23. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!