Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek milyen jó a hallásotok,...

Nektek milyen jó a hallásotok, hány HZ-ig halljátok?

Figyelt kérdés

Nektek milyen jó a hallásotok, hány HZ-ig halljátok?

- [link]

- [link]



2014. szept. 21. 19:47
 1/7 CspCsj ***** válasza:

1. kb.15800-4000

2. 0-kb.14500


Megjegyzésként: 10000 körül kifejezetten zavaró, nagy hangerővel valószínűleg fájdalmas is lett volna.

2014. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Geniuseus, látom te is az a fajta vagy aki mindenbe beleköt csak a betonba nem...

Ki tehet arról hogy régi szaraid vannak, attól nem kell oltani a kérdezőt, érdekességnek tök jó és az átlag használni is tudja, szerintem jópofa és érdekes dolog, ki is próbálom :)

2014. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:

Játéknak jó, meg érdekes, de nem ad pontos eredményt, mivel benne van a veszteséges tömörítés vesztesége (ami értelemszerűen épp a magasabb tartományban nagy)!

Benne van a lánc tagjainak átviteli korlátja is (PC, laptop, erősítő, füles) ami rendszerint nem ismert.

2014. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gép különbségek nem hiszem hogy problémásak, mi teszteltük és a kíváncsiság kedvéért 2 különböző laptopon laptophangszóróval (az egyikkel fülessel is) és egy asztalin külső hangszóróval, de eredmény mindig ugyan az lett, pedig sem a hangkártya sem a hangszóró nem lehetett egyforma, szóval ezt nem hiszem, a tömörítésben persze lehet valami, nem tudom. :)
2014. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:

Ez csak annyit bizonyít, hogy a próbált készülékek jobb minőségűek, mint a hallásod.

Ez nem meglepő és valószínűleg gyakori, ám nem lehet mégsem garantálni hogy mindig így van.

2014. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szirty

ácsi, mint mondtam többen is itt voltunk és kipróbáltuk

(baráti kör és GamerParty :D ) és azért ha már ha 4 ember kipróbálja elég kicsi az esélye hogy a fül vagy a gép rontja az eredményt, azért 3 gép és 8 fül (4 pár) szerintem egészen hihető(BB) statisztikát állít föl. :) minimális az esélye hogy mindannyiónk hallásánál jobb a gép


Persze nem azt mondom hogy ez így tökéletes, mert valóban nem mindegy a hangszóró és a tömörítés sem, de nálunk bár az eredmények eltérőek voltak személyenként, különböző gépeken mégis minden személynél ugyan azt kaptuk eredménynek, kortól és nemtől függetlenül.


Aki nem hiszi járjon utána, lehet más eredményre jutnak, nem kell és szabad mindent elhinni, sem nekem sem másnak, mindig mindenki járjon utána mindennek, mert nincs megbízhatóbb eredmény mint amit te tesztelsz :)

2014. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Töröltetheted a kommentem, attól még igazam lesz.

A te új cuccaid se tudják még a 20kHz közeli hangokat sem, de éljen a boldog tudatlanság! :)

Ja, és a kérdezőt senki nem "oltotta". Tényeket közöltem, amiknek a moderátor átallott utána járni.

G.

2014. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!