Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux alatt a Skypon nem...

Linux alatt a Skypon nem tudok belépni, mióta jelszót változtattam, miért?

Figyelt kérdés
A weboldalon be tudok lépni, azaz működik az új jelszó, de a Skype program nem hajlandó beléptetni. Azóta leszedtem és újraraktam telepítőből, de nem segített. Sőt valószínűleg ez az átkozott Linux szoftverkezelő nem szedte le rendesen, mert amikor újraindítás után elindítottam a felhasználó nevem automatikusan be volt írva, pedig elvileg nem tudhatta volna. Mit tegyek? Linux Mint 15-ös.

2014. aug. 16. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

A nyert tapasztalat:


1.: Nem kell jelszót változtatni. :-)


2.: Ami nem megy, miért erölteted? (Nem kell Linuxot használni. :-))


Telepítsd újra a rendszert!

2014. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"... ez az átkozott Linux szoftverkezelő nem szedte le rendesen..."

Jaj, de sokat kell még tanulnod.

Töröld a $HOME/.Skype könyvtárat, ott tárolódnak a beállítások.


Nem kell újratelepíteni a rendszert, ez nem Windows.

2014. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 soccerway ***** válasza:
Arra figyelj hogy a 4.3-as skype legyen telepítve, a régi lehet nem lép már be.
2014. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tom Benko ***** válasza:

Azok a fránya beidegződések... Linux alatt nem kell semmit újratelepíteni, mert nem központilag tárolja a konfigurációs állományokat, hanem felhasználónként.

Mondjuk magában a programban is lehet jelszót cserélni, úgyhogy nem tudom, miért kellett ez az egész procedúra.

2014. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

bocsánat, nem a jelszóval van a baj, hanem a csatlakozással, mint kiderült, de továbbra sem tudom mi a baj, és hogyan lehet megoldani, pedig nem történt semmi változás, egyik pillanatról a másikra nem működik


a netem jó, böngésző működik, viszont a Skype nem hajlandó csatlakozni, akár wifi, akár LAN dróton megy a net. Valami portot kéne beállítani? Nem volt baszkurálva és korábban minden ment

2014. aug. 17. 11:45
 6/11 soccerway ***** válasza:
Skype verziója?
2014. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tom Benko ***** válasza:
Hogy értve nem hajlandó csatlakozni?
2014. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kiírja, hpogy a Skype nem tud kapcsolatot létesíteni.
2014. aug. 18. 09:14
 9/11 Tom Benko ***** válasza:
Ez már érdekesebb. Bár lehet, hogy ugyanúgy jelszóprobléma, jó lenne logból kikeresni, mi történik. A hibaüzenet maga ugyanis teljesen semmitmondó lett. Első körben átnevezném a .Skype könyvtárat, hogy tiszta lappal induljak, aztán apránként mennék végig, hogy hol akadt el a dolog.
2014. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hol találom a .Skype könyvtárat?
2014. szept. 18. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!