Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom fölrakni a...

Miért nem tudom fölrakni a gépemre az Age of Empires 2. játékot?

Figyelt kérdés

Már évek óta próbálkozom ezzel. Kb 5-6 éve van XP-m azelött sima volt és akkor működött. Amikor fölakartam rakni a gépemre azt mondta egy számítógépes srác (ismerősöm) h az Age of Empires játék nem rakható fel XP-re. Ez hogy lehet? Szinte minden ismerősömnek fönt van a gépén és XP-jük van. A telepítés megy rendesen... Csak amikor elindítanám kiír egy hibát. Crackelni nem hiszem h tudnám mert nem nagyon találtam olyan "Crack" mappát...

Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném, de ha lehet ne olyan aktakukacos szavakat használjatok hanem magyarul írjátok le mikor hova kell kattintani mert annyira nem értek a géphez :DD

Köszi előre is!!!


2008. aug. 5. 14:51
1 2
 11/15 Hintalow ***** válasza:
100%

Szeva! most olvastam a problémádat, és ezen elgondolkozva lekaptam a polcról a régi Age of 2 cd-met és felraktam, egy darab crack fájl van hozzá, azzal szokás szerint felülírtam az eredeti exe-t, majd indítás. Nekem is elszállt egy hibaüzenettel. Mivel a játék 2000 elötti, még nem volt felkészítve az xp-re, esetleg csak az sp2-őt nem bírja. DE!!! itt nem álltam meg, beírtam, hogy age of empires 2 és hogy xp a jó öreg gugliba. és a második helyen kidobott egy magyar fórumot, ahol ezzel foglalkoztak, ott van leírva egy cím: www.roppi.fw.hu

itt semmi más nincs, csak 1 db zip-fájl. ezt leszedvén és a benne lévő exe-vel ismét felülírván a játékét, nekem elindult a cucc! :)

Remélem neked is menni fog.

2008. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ utolsó válaszolónak köszönöm!!!!!!!!! ELINDULT!!!!!!!!! :DDDD KÖSZI!!!!!!!!
2008. aug. 6. 14:36
 13/15 A kérdező kommentje:
Am hogyha 4-en játszunk (1én 3gép) és beállítom az egyik csapatot h velem legyen akkor hogy tudok neki üziket küldeni pl: "Help! The enemy is in my town!"? vmi olyasmi kéne amire tényleg jönnek segíteni :DD
2008. aug. 6. 22:32
 14/15 Hintalow ***** válasza:
100%

Örülök, hogy elindult, reméltem hogy neked is úgy fog reagálni mint nekem.

Multiban nem vagyok jó benne, de azt hiszem, hogy ezek a szöveges üzenetek csak az élő játékosoknál jók, szerintem a gép nem reagál rá

2008. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én játszottam már olyan játékkal is ami utoljára comodoron futott.
2010. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!