Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom fölrakni a...

Miért nem tudom fölrakni a gépemre az Age of Empires 2. játékot?

Figyelt kérdés

Már évek óta próbálkozom ezzel. Kb 5-6 éve van XP-m azelött sima volt és akkor működött. Amikor fölakartam rakni a gépemre azt mondta egy számítógépes srác (ismerősöm) h az Age of Empires játék nem rakható fel XP-re. Ez hogy lehet? Szinte minden ismerősömnek fönt van a gépén és XP-jük van. A telepítés megy rendesen... Csak amikor elindítanám kiír egy hibát. Crackelni nem hiszem h tudnám mert nem nagyon találtam olyan "Crack" mappát...

Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném, de ha lehet ne olyan aktakukacos szavakat használjatok hanem magyarul írjátok le mikor hova kell kattintani mert annyira nem értek a géphez :DD

Köszi előre is!!!


2008. aug. 5. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, ez a "meg vagy lőve"-kategória... Ismerem a problémát, szenvedtem vele én is, és semmit nem lehetett csinálni. Kering ugyan a neten egy-két tipp, ha tudsz angolul, akkor a Google-en érdemes rákeresned az Age Empires 2 crash fix kulcsszavakra, és talán valamelyik talált megoldás bejön neked (mint pl. mindenféle kezelőprogramok frissítése és hasonlók), de nálam egy se működött. Mindenhol azt mondják egyébként, hogy elég krónikus a probléma, és a fejlesztők se nagyon tudnak mit kezdeni vele.
2008. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nálam miért nem működik, és márnál miért igen?
2008. aug. 5. 16:07
 3/15 A kérdező kommentje:
másnál
2008. aug. 5. 16:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a Ghotic 2-vel jártam ugyanígy,gyári CD, az első rész kifogástalanul ment,nem tudnak vele mit kezdeni.......engem legalább is elhajtottak....! a la Kapitalizmus!!!!!
2008. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és akkor én most mit csináljak??
2008. aug. 5. 17:20
 6/15 anonim ***** válasza:

Semmit:D Fizetni nem fizettél érte -> ne ríjjá

Húzd újra a gépet.

2008. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én se tudok olyan patchről ami ezt javítaná, de elvileg vannak olyan változatok torrenten, amik futnak win xp-n, ha jól telepíted (de az comment-ekben le van írva hogy kell)

Vagy meg lehet próbálni átállítani a kompatibilitás (.exe fájlon jobb klikk egérrel/tulajdonságok/kompatibilitás fül, ott win 98-ra állítod, esetleg lehet a színeket 256-ra állítgatni, meg próbálgatni) de ennek minimális az esélye, hogy sikerül, ez inkább a vista esetén szokott működni.


az előzőkhöz: nem igaz, hogy nem tudnak vele mit kezdeni, nem akarnak. Játszottam már én xp-n '95-ös játékkal, az EA simán meg tudta oldani, hogy fusson a játékuk, csak akrni kellett...

2008. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
tedd fel a conquerors-t az aoe2 kiegészítőjét és az már megy xp-n
2008. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet emulácios csomagnak valami új verziója került fel a kernelbe.. egyszerűen megoldható probléma a legtöbb régi játéknál *.exe (indítofájl) fájl tulajdonságaiban kompatibilitás fülön Futtatás következő üzemmodbant kipipálod és átállítod win98-ra. És onnantólk kezdve tuti
2008. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt írja ki, h Pleaseinsert the correct CD-ROM, select OK and restart application. Gondolom ezt azt jelenti h rakja be a helyes CD-t és indítsam újra. De miért kér ilyet hogyha csak 1 CD van hozzá??? Crackelni nemtudom mert nincs semmi crackelhető dolga...
2008. aug. 6. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!