Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges ez? (Kérdésed túl...

Lehetséges ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Két operációs rendszert szeretnék feltenni a gépemre: Windows 7, és Windows 8.1. Ezek egyszerre lennének fennt, de egyszerre mindig csak az egyik futna. Azért szeretném mindkettőt feltenni, mert Windows 8.1-el gyors a gép, és minden jó, kivéve a hangkártyát. Minden egyes alkalommal, amikor feltelepítettem, hibásnak írta ki. Szedtem le hivatalos oldalról drivert, CD-ről feltettem, de semmi.

Windows 7 esetén minden rendben megy, az egyetlen hiba, hogy olyankor gyakran lefagy a gép. Lenne ennek így értelme? Illetve működne?


2014. aug. 4. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem így csinálnám, hatalmas macera váltogatni az oprendszereket.


Ha official nincs is, de valaki biztosan készített 8.1-es drivert a hangkártyádhoz. Először ezt keresném néhány napig.


Ha nincs, akkor a 7-est telepíteném újra, majd a fagyás okát deríteném fel.

2014. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nincs, több mint 10 Google oldalt, és 4 fórumot jártam végig. Arra viszont tudnàl tippet adni, hogy hogyan deritsem ki a fagyas okát?
2014. aug. 4. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami nyomot lehet hagy a rendszernaplóban, azon el lehetne indulni. Ha újratelepítéssel sem szűnik meg, akkor először másik Win7-et töltenék le, majd drivereket cserélgetném. Aztán komponensek stessz-tesztje: hdd, ram, vga, cpu. BIOS-frissítések elolvasása, hátha írnak stability-t.
2014. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!