Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepítsem a Adobe Flash...

Hogy telepítsem a Adobe Flash Player 9-et?

Figyelt kérdés

telepíteni akartam az AFP-t, az ajánlott oldalról.(youtube-ról volt egy link)rá is kattintottam h.install,ezután valami active-x vezérlőt kellett engedélyezni fent aaz oldal tetején.megtettem, majd pedig erre az oldalra jutottam, ahonnan nem tudok továbblépni.

[link]

mit csináljak?

bocsi de elég amatőr vagyok..szóval hogyan tovább?


2008. aug. 4. 15:53
 1/7 A kérdező kommentje:
pontosabban azon túljutottam ami a linkben van,ott mentem az installra és az azutáni oldalon ragadtam meg...azt nem tudom belinkelni...
2008. aug. 4. 15:55
 2/7 A kérdező kommentje:
ja és a bal felső sarokban van egy kis piros kereszt,lehet.h.ott kéne lennie annak a valaminek,amivel továbbjutnék?...
2008. aug. 4. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

de ezen az oldalon nincs piros x

Középen van ez a sárga gomb amire az van írva hogy "Agree and install now" aztán telepíti.

2008. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen,arra kattintottam és az utána levő oldalon van a piros x.ezt az egyik kiegészítésben írtam.
2008. aug. 4. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

elöbb katarra a sárga csikra aszem jobb gomb, hogy active x blablabla.. aztán ott ara hogy engedélyezés...

és akkor elvileg jó.

2008. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezen már túl vagyok:-(az active x-e cuccon is,utána van a gáz.:-(
2008. aug. 5. 06:24
 7/7 A kérdező kommentje:
most eljutottam odáig .h.tényleg mindent engedélyeztem az active-x cuccal kaocsolatban,(eszközök menüpontban)de kiírja h.az IE blokkolja az active-x nem biztonságos módon való használatát'.a használati utasítás pedig azt írja h.ez esetben hjagyjam el a webhelyet,mert nem biztonságos.de mások honnan töltik le az adobe-ot?(ez a hivatalos oldal)fontos lenne, légyszi vki írja le lépésről-lépésre mit tegyek,mert 3 napja próbálkozom...
2008. aug. 5. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!