Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . UTorrent hiba: az állományok...

. UTorrent hiba: az állományok hiányoznak. Hogyan tudnám visszacsatolni?

Figyelt kérdés
Adott egy film, amit letöltöttem ncoreról, utorrentben seedeltem kb. 2-3 órát, viszont utána átneveztem a filmet, emiatt nem találja az utorren, hogy hol van. Van valami mód rá, hogy ,,visszacsatoljam", hogy újra seedelhessen. Már átneveztem az eredeti nevére, de így se találja :(

2014. júl. 21. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kényszerített újraellenőrzést is végezz a torrenten, ha minden helyreállt az eredeti állapotra.
2014. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Peety28 válasza:
Első hozzászóló is jó, de másodmegoldás: ha átakarod nevezni nevezd csak át nyugodtan majd töröld a torrent listából és a .torrent fájlt kezd el újra leölteni uTorrenttel de már az új mappát add meg neki, így ott fogja végigellenőrizni a fájlokat
2014. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm szépen, sikerült.

#2 Köszi a tanácsot, ezentúl alkalmazni fogom.

:)

2014. júl. 21. 15:14
 4/6 Pintér Ádám válasza:

Ne tölts le semmit újra...

A név magárét beszél, tehát a torrent kliens nem tálálja a letöltött fáljait. Rakj mindent vissza a letöltött mappába, feltéve ha tudod hogy mi volt ott. ha viszont nem tudod hogy mi volt ott vagy kitörölted, akkor tényleg le kell töltened újra...

2014. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A torrent kliensben látnod kell, hogy mit nem tud seedelni a torrent. Ez vagy attól van, hogy törölted, vagy attól, hogy áthelyezted/átnevezted. Ezek közül csak akkor kell újra letöltened a fájlt, ha törölted, és még nem seedelted vissza. Az összes többi esetben megoldható a dolog , úgy, hogy a kliensben jobb klikk a fájlon- haladó- letöltés helyének megadása aztán nyomsz egy kényszerített újraellenőrzést és máris seedeli tovább az áthelyezett vagy átnevezett fájlodat.
2014. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze csak akkor ha a "letöltés helyének megadása" után helyesen adod meg a fájl jelenlegi helyét. ;)
2014. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!