Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb kodek csomag, a...

Melyik a jobb kodek csomag, a K-Lite vagy az Ace?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 04:13
 1/8 Turismo ***** válasza:
Szerintem a K-Lite mindig jobb volt főleg a K-Lite mega codec pack, de egyébként használj VLC-t abban már van saját kodek és nagyon jó filmek futtatására! :)
2014. júl. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó az is vagy a MPKHC! nekem az van fent mert a vlc-vel már volt bajom utóbbival soha.
2014. júl. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csacsi2 ***** válasza:
K-Lite
2014. júl. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 soccerway ***** válasza:
minek kodek csomag?
2014. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
KM-Player mindent játszik akadás nélkül saját kodekkel. VLC is jó, de az néha huncutkodik.
2014. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csacsi2 ***** válasza:
nekem viszont a beépített Windows Mediaplayer játszik le mindent és nem kell külön programot telepíteni. A másik hogy más programok is használják, így azok számára is elérhető..
2014. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem egyebek között Gom player van, VLC-m volt de az nem jött be, kipróbálom a LM-et.
2014. júl. 20. 12:17
 8/8 A kérdező kommentje:

*KM-et.


Mindenkinek ment a zöld pacsi.

2014. júl. 20. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!