Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek mennyire vált be a...

Kinek mennyire vált be a windows 7? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sok memóriát eszik? 4 giga memóriával és 2 giga videókártyával még szépen futnak rajta a játékok?
2010. jan. 8. 12:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"le lehet tölteni Windows XP-s virtualizációs környezetet"


Ne nézzél már madárnak, gondolod hogy nem próbáltam? Ugyanúgy nem indul el alatta, ami XP-n igen.

2010. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha már XP-t kell virtualizáni win7 alatt.. szánalmas.
2010. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Nem kell, hanem lehet. A kényszer és a lehetőség két külön dolog. Tanulj már meg értelmezni.
2010. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mert ha valaki megveszi tegyük fel a 7-est, és aztán nem indul el rajta az eddig használt, számára igen fontos programja, akkor joggal lehet baromi pipa, nem?
2010. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb az eddigi rendszereknél. Nekem volt fenn XP sp3 utána Vista sp2 de mindegyiknél jobb. Pedig csak 2gb ramom van 256-os videokarival. Csak ajánlani tudom. :)
2010. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nekem is van olyan amit megvettem, és az még xp-re van. de hatélleg megvetted nincs gond. felmész a gyárto honlapjára és letöltöd ami 7esre van. mert mindenhol kell lennie. és ennyi az egész. (én is onnan szedtem bluetooth, nyomtato és egyéb szoftvereket).
2010. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát látom megoszlanak a vélemények, de mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! Azért kipróbálom, hátha nekem is beválik! Még egyszer köszi mindenkinek!
2010. jan. 8. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!