Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek mennyire vált be a...

Kinek mennyire vált be a windows 7? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sok memóriát eszik? 4 giga memóriával és 2 giga videókártyával még szépen futnak rajta a játékok?
2010. jan. 8. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem 3 Gb rendszermemóriám van és csak 1,5 Gb memóriám a grafikus kártyán, és habár nem játszok hanem modellezéssel és grafikával foglalkozom, szerintem zabál az is annyit mint egy játék. Nekem semmi bajom vele, kezelhető, stabil, kihasználja ami alatta van.
2010. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jan. 8. 12:28
 3/17 anonim ***** válasza:

Haveromnál telepítettem és beállítottam, majd kipróbáltam:

- XP-nél NEM jobb.

- XP kompatibilitási hibák (elég durva, hogy ilyet nem tudnak megoldani)

- külső eszközöket driverek nélkül még mindig nem ismer fel.

- Felhasználóbarát szempontból, csak rosszabb.

- 3 hónap telt el mióta feltettem, múlt héten mondta haverom, hogy egyre lassul :S

- Csak a nagy reklám miatt használják sokan, de ha egy kicsit informatikus valaki, az hamar rájön, hogy 1 fokkal sem jobb, mint az XP.

- Direktx 10 meg ilyenek. A Microsoft nem hangoztatja, de simán megbírták volna csinálni XP-nél is, csak ugye a ebből akartak nagy pénzt kaszálni.

2010. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem laptopom van:

- Gyorsabb mint az XP

- Felhasználóbarátabb

- Jobb biztonsági rendszer

- Tovább bírja vele az akkumulátor

- Azonnal felismer mindent amit rádugok

2010. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

utolso valaszadoval egyaltalán nem értek egyet. 4 honapja használom laptopon, és tökéletes. 2 giga ram, egy 512 videomemoriam van csak, de siman fut max grafikan fifa 10 és nfs. egyáltalán nem lassu. egyetlenegy drivert sem kellett feltennem, pedig laptophoz orakig tartot mire feltettem mindent.

4 gigad van sztem érdemesebb sevent rakni mint xp-t. ég és föld az xp és 7. én már vissza nem térek arra!!!

2010. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Még hogy nem jobb XP-nél!!!!

ez egy nagy baromság!!!!!

nagyon is jobb. sokkal gyorsabb, áttekinthetőbb stb....


csak dicsérni lehet!!!!!!!!!!!

2010. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Meg szidni, amikor nem indulnak el a dolgaid, amik addig remekül mentek...


Amúgy szerintem is jobban muzsikál az XP-nél, de nem ér semmit az egész, ha egy csomó program miatt XP-t is kell tartsak a gépen, mert 7-es alól nem indulnak el.

2010. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A Windows 7-hez le lehet tölteni Windows XP-s virtualizációs környezetet ha nagyon muszáj, ingyen, a honlapról, és ezt egyébként ha megnézed a Súgóban is közli, nincs elrejtve. Aki keres, mondjuk mindig talál. Én nekem amik mentek XP-n azok a 7-esen is mentek, egyik programmal sem volt probléma, amivel meg volt egy kicsi azt a kompatibilitási környezetben való futtatás teljesen megoldotta. Szerintem elég dinamikus, és rugalmas eszközök vannak az akadálymentes átállásra, akárki akármit is mond.
2010. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hülyeség ,hogy nem jobb az XP nél ... dehogynem.Szeptember óta használom, semmi gond nem volt vele. Kompatibilitásról meg annyit, hogy eddig minden elfutott ami XP-n is.
2010. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én amióta kiadták RC -t, mindenkinek hirdetem az igét, nálam is ez fut, én és mindenki meg van vele elégedve. Szebb mint a Vista, gyorsabb mint az XP, és semmilyen driver meg egyéb könnyfakasztó baromság nem kell hozzá.
2010. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!