Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért küld/fogad ilyen borzasz...

Miért küld/fogad ilyen borzasztó lassan az MSN-em?

Figyelt kérdés

kb 1-3kb/s sebességgel küldök meg fogadok és nem tudom hogy miért mert az internetem jó a torrent is 300-400kb/s-al tölt meg a skype is gyorsan küld csak a MSN vacakol.

Nincs véletlenül az msnben ilyen limit és az lenne bekapcsolva?


Kérlek segítsetek mire egy World doc átjön szakálam nő :S


2010. jan. 6. 22:06
 1/4 czibles ***** válasza:

haver (diginettel) msnen kb 0,00001bájt/s- és 3kbájt/s között küld, skyopn meg 1,5-2MB/s-el.

mig apámnál pont forditva, ő msnen tud ful sávszélen feltölteni mig skypon gyök2-vel.

hogy ez miért van nem tudom.

(ismerősök többségének skypon a gyorsabb)

fogadd el, mint egy tényt, hogy ez van és skypon küldesz mindent(még egy 50kb-os képet is).

2010. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet, hogy féreg van a gépeden töltsd le az AD-aware 6.0-át!! Féregírtó progi. Rámész megkeresi,kiírtod és megy az msn! (nálam megy mindíg kb 3-4 éve használom!)
2010. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 czibles ***** válasza:

és linuxon is férgem / virusom van?

nekem hietöbb az, hogy szar.....

2010. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi szépen a válaszokat!

Az a baj a skypeot meg nem nagyon szeretem meg használom mert inkább Gamelek és az nagyon fogja a gépet inkább TeamSpeakon beszélünk

2010. jan. 7. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!