Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom uTorrent 1.8.5-ös...

Hogy tudom uTorrent 1.8.5-ös verzióval visszatölteni a levett fájlokat?

Figyelt kérdés
Angol és csak most ismerkedek vele, de nem találom a funkciót. Légyszi ne oldalakat linkeljetek be, már próbáltam ott, de nem értettem. Lépésről lépsre leírná nekem valaki?
2010. jan. 5. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ha letöltődött a fájl,magától visszatölt!
2010. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kis kék lefelé mutató nyíl átvált zöld, felfelé mutatóvá, ha kész a letöltés. Ez azt jelenti, hogy elkezdtett visszatölteni, azaz seed-elni.

Amúgy miközben töltődik a fájl, amit már letöltött, már azt is tölti felfelé.

2010. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért nem a magyart töltötted le?
2010. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és csak akkor tudsz feltölteni (tehát visszaosztani), ha van valaki, aki tölti le.

És ha van 10 leecher (letöltő), de 10000 seeder (feltöltő), akkor nem valószínű, hogy pont te fogod nekik visszaosztani.

2010. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké, köszi. amúgy elvileg magyarnak indult, de nem akar átváltani angolról magyarra :/ hülye progik

Köszi újból!

2010. jan. 6. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!