Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha videót, filmet, vagy bármi...

Ha videót, filmet, vagy bármi olyasmit amiben mozgó kép van windows media player 11-el szeretnék lejátszani, akkor miért csak a hangot játssza le?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy tudjak filmeket nézni a wmp11-el? Automatikus frissítésem van. Esetleg valami kiegészítő kell hozzá? Ha igen, akkor honnan tudom letölteni?
2010. jan. 4. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Rövid és mindent elmondó válasz...mert egy sz@r az egész

használd a Kmplayert...annál ilyen gond nincs.99%ban mindent visz

2010. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
már bocs, de miért lenne szar? Persze lejátsza egy másik lejátszó, mert ha felteszed, akkor vele együtt települnek a kodekek is. Szal tegyél fel mást, és utána jó fog lenni a media player is. nekem mindent lejátszik, mov-ot is.
2010. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rakd fel ezt: [link]

vagy op. rendszertől függően: [link]


[link]


[link]

2010. jan. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha XP van a gépeden a K-Lite valóban csodát művel a Windows Média Playerrel.

erről a megbízható magyar oldalról is letudod tölteni.

[link]

2010. jan. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Használd a VLC-t, a legjobb lejátszó: [link]
2010. jan. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ^^

Sajnos nem mindegyik link működött, van amelyik letöltést a virusbusterem megszakította... :S VLC-m nekem is van, de nem szeretem, mert néha megfagy a kép, a hang meg megy tovább....

2010. jan. 5. 19:40
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a válaszokat, végül sikerült megoldanom a problémát. :D

És hogy hogyan? Okos egy gépem van, csak jól titkolja XD ráhúztam a videót, mire megint nem akarta lejátszani. Aztán kiírt egy hibaüzenetet, mely szerint

"XVID MPEG-4 (XVID codec hiányzik a gépről, nélküle nem hajtható végre a művelet"


A hiányzó codecet erről az oldalról leszedtem, vírusmentesen, /a gép per pill még nem panaszkodik XD/ telepítettem és most már lejátssza nekem is a videókat. Mindenkinek ajánlom, egy plusz rekeszért a startmenüben bőven megéri ;D


[link]

2010. jan. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!