Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan változtassak wifi...

Hogyan változtassak wifi jelszót, ha nem tudok az ip címen kívül semmilyen adatot?

Figyelt kérdés

A telefonomat újra telepítettem és most nem tudok internetezni, mert az otthoni wifi hálózatom kódját nem tudom, ráadásul minden adat amit adtak a routerhez egy papíron volt, amit már évek óta nem láttam és fogalmam sincs hol van.

Próbáltam már belépni a router ip címével meg mindennel minden helyre, ahová csak tudok, de sajna nem tudom a kódomat.

Mit csináljak?



2014. jún. 10. 16:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. Megnyitod a böngésződet.

2. Beírod a router IP címét, majd enter. (esélyesen 192.168.0.1 vagy 192.168.1.1)

3. A felugró ablakba név és jelszó. (esélyesen admin/admin)

4. Megjelenik a router kezelőfelülete. Bal oldalon látsz egy faszerű menüt. Abból választod ki a fent említetteket.


Itt van róla egy kép: [link]

Nálad lehet, hogy nem zöld, hanem kék az alapszín, de ez ne zavarjon...


5. Ekkor érsz a 33. oldalon lévő felülethez. Innentől a legegyszerűbb, ha csak a jelszót írod át, máshoz nem nyúlsz. (A jelszó az, ami csillagozva/pöttyözve van)


6. Ha átírtad, lent nyomd meg a save gombot.


7. Utána a bal oldali "fában" válaszd ki, hogy system tools, majd reboot, és nyomd meg a reboot gombot. Ha megerősítést kér, erősítsd meg.


8. A router újraindul, és ezután már az új jelszóval lehet bejelentkezni.

2014. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!