Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S.! Mitől lassult be?...

S. O. S.! Mitől lassult be? Az új vírusírtó miatt esetleg?

Figyelt kérdés

Tegnap este letöltöttem a NORTON vírusírtót(2010-es),azóta a gépem olyan szinten belassult,hogy a weblpokat meg se nyitom. Teljesen belassult,frissítések ellenérre is. P3-as a gép,esetleg arra gondoltam,hogy nem bírhatja a gép? nnyire leterheli? Mit csináljak? Töröljem le a progit? vajon gyorsabb lesz utána?


Köszönöm előre is a válaszokat!!


2010. jan. 2. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a telepítés után lassult be, 1 próbát megér. Ja és Nortont alapból töröljük, 1 kalap kaki,nekem közölte a Pasziánszra hogy trójai-keylogger....Ajánlom az Ad-aware-t, az csak akkor néz körül ha látja hogy valami nincs rendben, vagy ha elindítod:P És ingyenes!
2010. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Norton 2010-et egy P3-ra :) Nem igazán a legjobb amit tehetsz vele. Én letörölném a helyedben, és feltennék, valami kisebb erőforrás igényű víruskeresőt. Én a helyedben még olyan programot se tennék rá, aminek a nevében az van, hogy 2008. Nem ekkora igénybevételre tervezték a gépedet.
2010. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Inkább az Avast 4.5-4.6-os verzióját ajánlom, ne szívj mégegyszer. Ad-Aware-t se tennék fel. ugyanúgy jársz vele, mint a nortonnal.
2010. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Letöröltem a Norton,ahogy írtátok is,majd újraindítottam.

nem mondom,hogy pörög mint a buszkerék,de gyorsabb lett vaóban,biztos az volt a baj :) Köszönöm!

Van a gépünkön NOD32 vírusírtó,már évek óta ezt használjuk. Akkor nem is kell másik vírusírtó?? Akkor ezek szerint alapból marha nagy hülyeséget csináltam? :DD

Nő vagyok,de ez gondolom már kiderült ... :S

2010. jan. 2. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a noddal semmi baj nincs, akor ne telepíts rá másikat, bárki bármit is mondjon. a nortont eltünteti amúgy elég nehézkes, mivel nem elég neki egy unnistall. Alaesetben elég eltávolítani a LiveUpdate-t, magát a norton antivirust, és a többi Norton által feltelepített programot. egy P3-on nem fgsz tudni párhuzamosan futtatni 2 vírusirtót, ne is próbálkozz vele, mert ugyanígy fogsz járni.

Csak okosan :)

2010. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen elég valószínű hogy a norton miatt van.Használd az avast 4.8.1368.0 homeot vagy professionalt.Nagyon kicsi a rendszerigénye de mégis nagyon beválik.
2010. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!