Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet ilyet...

Milyen programmal lehet ilyet csinálni? Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Gondolom Photoshop, csak nem tudom hogyan kell. Gimp nem tud ilyet? Ha szabad kézzel jelölöm körbe az nem pontos, és csúnya is mert olyan mű.. és nem természetes.

Hogyan lehet így körbevágni a hajat? :)

Kép:

[link]

így:

[link]



2014. jún. 6. 12:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

-.- nekem működik a link.

De tessék, egy másik oldalról:

[link]

2014. jún. 8. 18:54
 12/15 tabaki ***** válasza:

Hát ugye, először is jobb minőségű képet használnak ennél a túrónál...

Azután pedig izé. Mit tudom én.

[link]

2014. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Majdnem jó.Csak a hibákat nem elmosással tüntetik el ;)
2014. jún. 8. 23:39
 14/15 tabaki ***** válasza:
Hm, én se. Csak a vállánál meg a haja jobb szélén mostam el, ott se hibajavítás céljából.
2014. jún. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 csacsi2 ***** válasza:

sok múlik a kijelölésen is. Színtartomány akkor előnyös, ha van elég eltérés a háttér és a kép között.

[link]

Kijelölést lehet finomítani, ne legyen "szőrös",síma legyen...

[link]

és eleve egy olyan képnél ahol nincsenek élek, ott szükséges utólagos módosítás (közép,élettelenítés,színégetés...),. szegélyeknél kevés élettelenítés, átfedés hasznos lehet. Ott ahol nem sikerül (belemegy) a kijelölés ott lehet használni pl az előzményecsetet. Olyan részeken ahol eleve rossz a kép lehet egyéb módosításokat végezni, használni a különböző ecseteket (akár radír,előzmény, bármi),ecsetbeállításokat (keménység, opacitás stb).Mindez képfüggő (háttér sem mindegy) ezért nem árt a gyakorlás.

[link]


Végeredményben, minél több időt fordít az ember egy képre annál jobb lesz a végeredmény. Jobb minőséggel lehet csak igazán jól dolgozni, sokkal nagyobb a tűrés, amin belül lehet mozogni!

2014. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!