Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SEGÍTSÉG KÉRLEK KÉRLEK BÁRKI!...

Tfman450 kérdése:

SEGÍTSÉG KÉRLEK KÉRLEK BÁRKI! Miért nem indulnak el a játékok a gépemen? Bővebb lent

Figyelt kérdés
na akkor előröl az van hogy volt a hearthstone letöltöttem működött egy ideig utána nem nyílt meg de még a battle.net se akkor jött origin ről a battlefield 3 az se indult el bár legalább az origin igen akkor jött a singularity csak torrent ről először kicsit váratott de utána elindultminden be a menübe minden jó de aztán bezártam mentem edzésre (vagy 2 óra volt) rákattintok mutatja hogy tölt de semmi aztán felmentem youtube ra hogy mit tudok tenni és vagy 10 perc után megnyitotta lemegy a készítők minden és feketeség nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek gépem adatai: 4g ram proci AMD A8-5600k APU vidi kártya: AMD Radeon HD 7650D 2135 mb szóljatok ha kell még valami mindenkinek köszönöm

2014. jún. 5. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyenge a géped szerintem...
2014. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így megírt kérdésre nem lehet válaszolni.
2014. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!