Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől kapcsol ki a gépem ok...

Mitől kapcsol ki a gépem ok nélkül mintha áramszünet lenne?

Figyelt kérdés

nem értem, nem csináltam neki semmit, nem volt leejve, stb.

egy dolog van ami furcsa, mióta instaláltam a TV tunnert, az AVG vírusírtó egyfeszt ba*zogat, h vírusos a tvtunner softwere, pedif eredeti install lemez... Ez egy profi Dual core, nyáron vettem...


2010. jan. 1. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túlmelegszik és magától kikapcsol?Jó a hűtésed?Nézd meg meleg-e a gép
2010. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátnőm full új Acer DualCore-ja állandóan kikapcsolt ok nélkül, és nem értettük, mi a baj. Szoftveresen teljesen jó volt, de néha "meghalt", elsötétedett, és vége, volt, hogy egy napig nem, volt, hogy ötpercenként.

Garanciálisan visszaküldtük, és kiderült, a hűtőbordák néha az Acer-sorozatban hajlamosak elromlani, vagy én nem tudom, de azokat cserélték ki, és ment utána jól. Szóval valóban túlmelegedett, de kívülről ezt nem lehetett érezni.

2010. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát a táp szinte égetet, mikor megnéztem, de magy rajta a ventillátor... nincs vmi program ami növesztene a sebbeségén?
2010. jan. 1. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, ha ennyire meleg van, akkor a venti elvileg a maximális tempóval megy, de mégsem tudja kellően lehűteni.

Ez tulajdonképpen milyen gép?

Laptop: Vegyél egy laptop hűtő alátétet

Asztali: Plusz hűtést kell bele építeni: Attól függően, mi melegszik túl, kell plusz ventit belerakni. Ha van a házon még hely ventillátornak, tessék venni, ha nincsen, ki kell cserélni a házat olyanra, aminek jobb a szellőzése. Milyen márkájú a táp?

2010. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is jártam már ugyanígy... először a táp miatt. Ki lett cserélve, utána jó volt. Rá egy pár hónapra elkezdte ugyanezt csinálni. Kiderült, hogy az alaplap miatt! Azóta van egy fasza kis laptopom (Lenovo) azzal semmi problémám.

Szerintem nézesd meg valakivel...

2010. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is ez a baj :(
2010. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!