Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik operációs rendszer...

Stark2000 kérdése:

Melyik operációs rendszer jobb? Windows 7 Ultimate 64 bit vagy Windows 8.1 64 bit?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a 8.1 optimalizáltabb és korszerűbb is, de nem tudom melyik lenne jobb választás (játék gépre lesz)?!

2014. máj. 25. 16:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Mindkettő jó, de win7-ből elég a home premium is. Én a win7-et ajánlom, egyszerűbb kezelni, optimalizáltabb, dx11 elég mindenre, régebbi játékok is jobban mennek rajta.
2014. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
HomePremium-os (crackelt) win7-em nincsen, ultimate-m van, ezért tettem fel azt a kérdésbe, de szerintem mindegy melyiket rakom fel, a win7 az win7. Az viszont külön hála, hogy a 7-et ajánlottad, mert a kezelő felület nem lesz új! Köszi a választ!
2014. máj. 25. 16:40
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Azért ajánlottam a hp-t, mert az általában elég. De ha van eredeti ultimated, akkor mindenképpen azt rakd föl.
2014. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Mivel nem munkára kell hanem játékra így a 8.1 jobb. Gyorsabb, jobb a memóriakezelése, ellenben a kezelhetősége BORZALMAS! Ez játéknál és multimédiánál nem probléma, irodai használat esetén meglehetősen idegesítő.

Ha kicsit többre használod a PC-t mint egy XBOX-ot akkor viszont win7!

2014. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A munka különösebben nem érdekel, főként játékra használnám, esetleg egy kis Photoshop és Sony Vegas render lenne még, de több nem. Amúgy 8.1 már csak az ára miatt sem szimpatikus, viszont a win7 ultimatet még anno sikerült megvenni 20.000Ft ért, szóval az eredeti. :) A memória kezelés nem tudom mennyire számít játékok alatt, de szerintem 8gb rammal nem lesz baj a win7 alatt sem.
2014. máj. 25. 16:52
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
ha photoshopot is használod meg a vegas-t is, akkor egyértelműen win7!!
2014. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Win7 +1
2014. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"HomePremium-os (crackelt) win7-em nincsen, ultimate-m van"


Kitörlöd a lemezről az ei.cfg fájlt a sources mappából, és akkor telepítéskor választható lesz, hogy melyiket akarod telepíteni.

2014. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#8 Ja ez jól hangzik, csak éppen a kulcs nem lesz jó hozzá...


de minek akarjátok lebeszélni az ultimateről? tökéletesen megfelel és kiírthatók belőle a fölös szolgáltatások

2014. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"#8 Ja ez jól hangzik, csak éppen a kulcs nem lesz jó hozzá... "


1. Win7 nem kér telepítéskor kulcsot.

2. Kalózverzióról volt szó, azaz később se kell hozzá.


Figyelmesen olvasni, szövegérteni...

2014. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!