Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-es Movie Maker van Win...

Win7-es Movie Maker van Win Vistára?

Figyelt kérdés
Kerüljétek el a Win Vista szar kommenteket.

2014. máj. 25. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Win7-ben alapból nincs movie maker, azaz a kérdésed értelmetlen, nincs olyan, hogy "win7-es movie maker".


Win7 alatt telepíthető a sima és a live movie maker is, és vistára szintén.

2014. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz, de igenis VAN Win 7-es movie maker (az én másik gépemen volt)
2014. máj. 25. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Az rá volt telepítve. Egyik kiadás sem jön beépített movie makerrel. Ha ezt nem sikerült fentebb megérteni, akkor olvasd el még párszor.
2014. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
IGEN, de én a Movie maker ÚJABB-NEW-NEU (hány nyelven írjam le!) verziójáról beszéltem.
2014. máj. 25. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A W7 nem fogadja el a sima Movie Makert, csak a Live változatot. A Vista is csak a Livet fogadja el, hisz a Microsoftnál a sok hibája után ugymond a fejükhöz kapva ebből növesztették ki gyorsan a W7-et, ami t.képpen tehát Vista, csak a nagy hibáktól alaposan megtisztitva. A Vista nagy bukás volt, élete pedig tiszavirág idejű lett.
2014. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem jobban tetszik a Vista... Bár igen, telepítettem a LIVE változatot Vistára, és műxik
2014. jún. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!