Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem engedi elmenteni a...

Miért nem engedi elmenteni a MovieMaker a videómat a gépemre?

Figyelt kérdés

Mikor rányomok arra, hogy Save to my computer, ezt írja ki: Windows Movie Maker cannot save the movie to the specified location. Verify that the original source files used in your movie are still available, that the saving location is still available and that there is enough free disk space available, and then try again.

Nem mozdítottam el egy fájlt sem amit felhasználtam, van elég helyem és a mappa ahova telepíteném is létezik, szóval nem tudom, mi lehet. Amikor pedig a moviemakerből nyitnám meg a projektet, akkor nem engedi, de mikor a projekt ikonjára kattintok rá akkor engedi, csak valamiért angol nyelvűre vált. Valami ötlet?



2014. máj. 15. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld olyan helyre menteni, ahol az útvonalban és a fájl nevében nincs ékezet. Jobb ötletem nincs.
2014. máj. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Abban nincs, de ahonnan importáltam a videókat annak a mappájában van ékezet. Ez lehet probléma? Meg lehet változtatni a mappa nevét anélkül, hogy utána újra be kelljen importálnom az összes videót?
2014. máj. 15. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!