Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a gépemnek?...

Mi lehet a baja a gépemnek? (képek)

Figyelt kérdés

A gépem Processzor : 2.4 es intel pentium IV

Video kártya: Nvidia Geforce 7600 GS

512 mb ram


Driver Frissítés nem működik már sokszor Próbáltam!


Képek: [link]


[link]



[link]



UI: a Doom 3 nál, a diablo 2 nél és a retro játékknál nem csinálja, az összes többinél igen.


2009. dec. 29. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát igen...a jó öreg 7600 GS, amivel nekem is csak a gond volt. Később megbántam hogy ilyen kártyát vettem, jobban utána kellett volna néznem. Írják is fórumokon, hogy sokaknak rossz, csak a gond van vele. Valószínű hibás a kártya (ha Inno3d akkor az elég valószínű), vidd vissza a boltba szerintem ott kezdenek vele valamit. Amúgy ezt a jelenséget még túlemelegedés is okozhatja. Töltsd le az Everestet vagy inkább a GPU-z nevü programot és aztán a Sensorsnál menj a log ti filera. Igy megnézheted, hogy játék közben hány fokos a vga. 60 fok az mág jó. 80 fok már sok...
2009. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már 4 éve vettem nem tom visszavinni :( De ahhoz lehet köze h amikor egyszer nyomtam a most wantedet akkor vmi hatalmas grafra állítottam és elment a kép meg minden , mikor ujraindítottam azóta ilyen ez volt első nap :( azthittem meg fog javulni de rádöbben h nem :(
2009. dec. 29. 14:30
 3/9 A kérdező kommentje:
jah és nem inno 3d hanem Nvidia Geforce
2009. dec. 29. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Jójójó Nvidia Geforce, de az Inno3d az a márkája. Ez a kártya mindenkinek Nvidia Geforce, de van a dobozán valami márka. Inno3d, Club3d vagy valami egyéb rossz márka. :D
2009. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Honnan a halálból veszed hogy a Club3d egy "rossz" márka?

2010. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sztem ez nem driver gond hanem directx vezérlő probléma, vagy a glide2x.dll nem a megfelelő változat és emiatt hibás a 3DFX emuláció!


Első körben keresd meg ezt a glide2x.dll -t és ha nem a 480 kilobájt körüli változat van meg akkor mielőbb cseréld le arra!!



verzió: 2.60.0.415

gyártó:3DGX Graphic Solutions 2001-2002


Mindenképpen szoftveres a gond nem hardveres, és megfelelő beállítással helyrerakható!


Nálam az ONI nevü játék csinált hasonlót meg állandóan akadt aztán mióta megvan ez a 3DFX illesztő azóta nincs gondom..

2010. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
haha:D ienek nekem is voltak vagy a géped gyenge a játékhoz vagy a szever szar ha neten jáccol vagy az hogy alapból nem eredeti a játék szaruul irt, másolt... sztem a gépeddel nincs gond:D csak a szeróó buggos pinges egy kicsit..
2010. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon gyenge a videokartya, nem tud megjeleniteni bizonyos elemeket, emiatt neznek igy ki a kepek.
2010. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat egyébként gainward a márkája(legalábbis ez van ráírva.
2010. jan. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!