Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt a feliratot hogyan tegyem...

Ezt a feliratot hogyan tegyem a film alá?

Figyelt kérdés

szóval letöltöttem egy filmet,ami így néz KI:


"filmcímeDVDrip.unpacked" (típus:Winamp media fájl)


letöltöttem hozzá egy feliratot(ami eredetileg .zip formátumú volt)kitömörítettem-->kaptam egy ilyen mappát h:

"filmcíme.ENG.srt"


egy mappába raktam őket.de itt elakadtam.hogy rakjam ezeket össze.


2009. dec. 28. 16:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
ugyanebben a közös mappában megmaradt a felirat tömörítetlen változata is+1 rendszerinformációs mappa..azokat töröljem?lehet h.ezért nem működik.
2009. dec. 28. 16:32
 2/24 A kérdező kommentje:
#kitömörítetlen
2009. dec. 28. 16:32
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem kell csak az .srt fájl meg maga a film h egy mappában legyen (ha a többi ott marad az sem baj), nevezd át úgy a filmet és a feliratot h ugyanaz legyen a nevük pl: filmcíme.srt (ez a felirat), filmcíme.avi /ha .avi a kiterjesztésze/ (ez pedig a film). Azután játszd le a filmet mondjuk miedi player-el!
2009. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
#media player
2009. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
fimet átneveztem avi.-ra,srt maradt a felirat,de nem rakja össze:(
2009. dec. 28. 16:44
 6/24 A kérdező kommentje:

tehát most így néznek ki külön-külön:

film:

"filmcím(2006)DVDrip.unpacked.avi"


felirat:"filmcím.2006.ENG.srt"


hol a hiba?

2009. dec. 28. 16:49
 7/24 anonim ***** válasza:
Meg kell egyezni a két névnek, nevezd át h így nézzen ki h tuti jó legyen: filmcím.avi és filmcím.srt
2009. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

most totál megegyezik mégse jó.(

fimcím.2006.ENG.avi


filmcím.2006.ENG.srt

a felirat (srt)egyébként milyen programhoz legyen társítva?(amit itt kell beállítani:tulajdonságok-társítás)jelenleg Word-höz van..

2009. dec. 28. 17:01
 9/24 anonim ***** válasza:
Az .srt-t semmihez sem kell társítani, csak a névnek kell megegyezni h a lejátszó be tudja olvasni a feliratot a filmhez! Nem tudom miért nem megy, miben nevezted át sajátgép vagy total commander, ja és mivel játszottad le?
2009. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
WMP-el játszom le a filmet.de mindenképpen valamihez társítani akarja a feliratot is,kéri h.válasszak a listából..
2009. dec. 28. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!