Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le lehet egyáltalán tölteni...

Le lehet egyáltalán tölteni valahonnan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szijasztok!

Karácsonyra kaptam egy webkamerát és hozzá tartozik egy CD.

Betettem a CD-t a meghajtóba de nem érzékeli akármit csinálok nem reagál a CDre.

Most nézegettem a neten programmokat h le lehet-e tölteni valahonnan de nem reagált semmire.

Mit tudnék csinálni????


2009. dec. 27. 18:30
 1/3 A kérdező kommentje:
*de nem találtam semmitt
2009. dec. 27. 18:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Bővebb információt tudnál adni a webkamerádról?

ilyenek pl: Gyártó-Tipus

2009. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Magától nem futtatja le, vagy egyáltalán nem? Mert nekem néhány játéknál úgy van, hogy alapból lefuttatja de rosszul, és kiír valamit, vagy nem csinál semmit, és akkor belépek:

Sajátgép -> jobb egérgomb -> ottvan, hogy automatikus elindítás. Ahhoz ne nyúlj! Ottvan hogy megnyitás, arra klikk és akkor ottlessz egy csomó fájl + mappa. valamelyiknek az a neve, hogy installer, vagy setup v valami ilyesmi. Na arra katt, és akk telepítsd.


Ha nem ez a probléma áll fennt, vidd el a kamerát oda ahonnan vetted, és hátha kicserélik, vagy amit az előttem lévő írt:

újrarakod a géped


Bye by:Kiskecsi

2009. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!