Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox 29 gombok áthelyezése?

Firefox 29 gombok áthelyezése?

Figyelt kérdés

A firefox 28-ban egymás mellett volt a vissza, előre, home, és refresh gombom, firefox 29-nél nem találok olyan beállítást aminél így tudnám pakolni. home gomb utána a vissza gomb van ezután címsor, a címsor végén piciben a refresh, és előre gomb meg full nincs. Tudtok erre valami megoldást?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm



2014. ápr. 29. 17:39
1 2
 11/13 csacsi2 ***** válasza:

Kersegélj tovább és írd le mire jutottál :)

[link]

Bár én kerülöm a toolbar kiegészítőket, haza tudják vágni a böngészőt....

2014. máj. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 csacsi2 ***** válasza:

"Be 29-esedtem" én is...mit mondjak nem vagyok elragadtattva pl. felül elhelyezett fülek, ill nem látom szükségesnek ezt a formát, bizonyos dolgok jobb, ha elhatárolódnak egymástól, úgy ergonómikus, bár aki gyönyörködni szeret a böngészőjében annak biztos tetszik!

még próbálok valami sötét témát keresni ami az intéző hátterét is sötétíti, kivéve az FTDeepdark, mert a 29-essel (már a 28-tól) megeszi a processzort...

2014. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 csacsi2 ***** válasza:

Találtam egy ilyet, de nem valami tökéletes:

[link]

Az oda-vissza gombok viszont "rágyógyultak" a címsorra .

Lehet jobb lesz hozzászokni, annak ellenére, hogy szerintem nem túl praktikus...

2014. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!