Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal készítik...

Melyik programmal készítik azokat a képeket amin egy bizonyos háttérrel, pl a szobámban én 4szer-5ször rajtalehetnék a képen? Ez Photoshop? Csak azért nem vagyok benne biztos, mert hirtelen sok ismerősömnél látok ilyet!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet Photoshop. Vagy valami online kepgeneralo.
2014. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Szinte minden képszerkesztővel meg tudod csinálni. De lehetőleg képes legyen rétegeken dolgozni. Ingyenesben legjobb a Gimp, de ehhez elég gyengébb is.
2014. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

Egyébként ez a trükk nem a programon múlik, hanem azon, hogy rögzített kamerával (pl. állványról) készíts olyan képsorozatot, amelyiken a háttér azonos, te meg hol itt, hol ott pózolsz. Ha készítesz így egy pár képet magadról, megcsinálom, halál egyszerű.

Mondjuk, ha tömegesen bukkannak fel ilyen képek, az tényleg jelentheti, hogy van valami ovisoknak való célprogram is rá, de lehet, hogy csak divatba jött a könnyűsége miatt. Nem tudnál linkelni egy ilyen képet, hogy egyértelműen lássam, miről van szó? Csak azért kérdem, mert van, aki már a legprimitívebb változatánál is padlót fog az ámulattól:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Itt írok a módszerről egy régi kérdezőnek:

[link]


Szokásom szerint hosszú lére eresztettem egy kissé, de maga az elv nem túl bonyolult, azt próbáld megérteni.

2014. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!