Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2003-as wordben hogyan tudom...

2003-as wordben hogyan tudom jelszóval védeni a dokumentumot?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha egy dokumentumot nem nyitna meg mindenkinek, aki rákattint, hanem csak az általam megadott jelszó használatával, így csak én férhessek hozzá.

Eszközök->Dokumentumvédelem. Ezt megtaláltam, de hiába, azt betudtam állítani, hogy ne lehessen szerkezteni, csak jelszóval, de hiába adtam meg jelszót, megnyitni ugyanúgy meglehet.

Szeretném a segítségeteket kérni.

Köszönöm


2014. ápr. 19. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A mentés másként ablakon a mentés gomb mellett lenyitod a kis nyilat, és általános beállítások, vagy valami ilyesmi menüpont alatt van. Mint az összes többi Wordben.
2014. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem hiszed el, amit írtam, hogy kiemelted a kérdést? Csináljak róla képet, amin szépen beszámozom a lépéseket, vagy azt gondolod, hogy többféleképpen is lehet, és az alternatív megoldásokat próbálod most begyűjteni?
2014. ápr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hálás vagyok a válaszodért, csak ha lenne más lehetőség, gondoltam akkor szeretném tudni, ugyanis, amit írtál nem tudtam megcsinálni. Ami valószínű az én hibám, hisz kevésbé értek hozzá, örömmel vennék, ha segítenél részletesebben!

Köszönöm

2014. ápr. 25. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!