Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ha nincs Windows 7...

Manual88 kérdése:

Mit tegyek ha nincs Windows 7 driver?

Figyelt kérdés
van egy régebbi laptopom hp 510 xp volt rajta de mivel már az nem ajánlatos használni így win7 startert raktam rá csak most az a gond h nincs videokártya driver sehol hozzá tudtok valami megoldást ilyen laptop ( [link] próbáltam a Linux minit de az nekem nem jött be

2014. ápr. 11. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs hozzá. Amit megtehetsz, hogy a letöltött Vista drivert beállítod (indítóikon -> jobb gomb -> tulajdonságok > kompatibilitás: Windows Vista SP1 -> és futtatás rendszergazdaként módszerrel) Vista kompatibilisre.

Ugyanezt még el lehet játszani XP-vel is ,de azért az már meredekebb gondolat. Sajnos más nincs úgyhogy próbáld ki így, menni szokott.

2014. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom
2014. ápr. 11. 21:11
 3/5 anonim válasza:
tölts le egy driverbooster nevű programot, nyomsz benne egy "scan"-t és ott lesz a driver letöltöd és telepíti is :)
2014. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó de ha nincs hozzá a gyártó honlapján, akkor az sem fog találni jobbat.
2014. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy Ubuntu-t,vagy Xubuntu-t.Valószínűleg pöccre indulni fog a gép (egyből lesz hang,net stb....).
2014. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!