Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék a bios beállítás...

Levis56 kérdése:

Hogyan tudnék a bios beállításról képet készíteni hogy azt egy másik személynek eltudjam küldeni?

Figyelt kérdés
Mindenhol próbálkoztam a kérdéssel,de nem dob ki a kereső érdemi választ.

#BIOS #képernyőkép.
2014. márc. 28. 06:12
 1/10 soccerway ***** válasza:
lefényképezed.
2014. márc. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz,eddig én is eljutottam de azt hittem van valami progi rá, már minden létező dologgal próbálkoztam.
2014. márc. 28. 06:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Mivel a BIOS nem éppen a kényelmi funkcióiról híres, így nem építettek bele fényképkezelést, merevlemezelérést, meg egyebeket. Marad a telefon/digitális fényképező.

G.

2014. márc. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 csacsi2 ***** válasza:

Vannak biosok amiknél lehetséges a képernyő felvétel.

Print Screen, CTRL + Print Screen v. ALT + Print Screen

Viszont az a nyomtatóra küldi.Esetleg floppyra, de ehez módosított bios kell. Nem tudom pontosan, de ha meg is lehet csinálni, nagyon veszélyes és körülményes.

[link]


Egyetlen megoldás ha lefényképezed telefonnal majd ráküldöd a gépre (pl.:bluetooth)!

2014. márc. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fogsz egy digitális fényképezőgépet, telefont, lefotózod, a képet rámásolod gépre és e-mailben hozzáadod mellékletben.
2014. márc. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tengor ***** válasza:
Esetleg megírhatnád azt is, hogy mit akarsz kezdeni a BIOS beállításokkal, mi a baj velük, hogy azt másnak is látnia kell.
2014. márc. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
51%
igy van lefenykepezed kulso edzkozzel mas megoldas nincs. de masnak moert kell latnia ahogy elottem is kerdeztek?
2014. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A PCX-ről rendeltem egy Asrock H81M-HDS lapot,beletettem egy Saphire hd7730 vga-t de a vga nem ad képet viszont a lapban lévő pentium g3420 proci IGP működik így az alaplapi DVI csatirol tudok képet adni a monitornak,a vga venti pörög csak kép nincs róla. Másik két lapban viszont ez a kártya kiválóan működik.Hibával visszaküldtem a pcx-nek a lapot amit másfél hónapmúlva kaptam vissza és most ugyanúgy nem kezeli az említett vga.Reklamáltam ismét,mire rám kérdezett,milyen procival memóriával vga illesztővel akarom használni a lapot.Tiszta hülyék,most is a hibás lappal megy a gép,minden üzemel csak a 7730-at nem kezeli. A biost azért akartam elküldeni neki nehogy kitalálja hogy nem a PCI-E van elsődlegesre állítva.Közben vettem egy Gigabyt H81M-S2PH lapot hogy tudjam az intel procit használni az automatikusan kezeli a dedikált kártyát meg az integráltat azon tökéletesen fut a vga azzal jobb a kép mint az igp-vel.Egy AMD lapban is teljesen ok.
2014. márc. 28. 08:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Am vannak eszközök amikre rákötve HDMI kábelt lehetséges rögziteni a képet!
2014. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
asrock deszkán pendrive be, F12, aztán ölül és lajong.
2014. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!