Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok az Excelben egy...

Hogyan tudok az Excelben egy munkafüzet valamely lapján linkkét hivatkozni a füzetnek egy másik lapjára, úgy hogy ha a hivatkozásra kattint a felhasználó, akkor autómatikusan a hivatkozásnak megfelelő másik munkalap nyíljon meg?

Figyelt kérdés

Pl. Van egy munkafüzetem (excel fájlom), aminek az 'Osztály' elnevezést adtam.

Ezen füzet első lapja az 'Osztálynévsor' elnevezésű munkalap. Itt egymás alatti cellákban a tanulók neve van beírva.

A füzet többi munkalapja pedig külön-külön a tanulók neve szerinti önálló munkalap.


Azt szeretném, ha az 'Osztálynévsor' nevű munkalapon található névsorban minden név (cella) egy link lenne, amire kattintva az adott nevű tanulóhoz tartozó füzetlapra mutatna a hivatkozás.


Remélem érthető, amit leírtam és tudtok segíteni.


2014. márc. 7. 14:32
 1/1 A kérdező kommentje:

Ne válaszoljatok, köszönöm!

Amint beküldtem a kérdést, eszembe jutott egy ötlet.

Kipróbáltam és működik.


Hosszabb ideig tartott megírni és beküldeni a kérdést, mint ez a próba. :))

2014. márc. 7. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!