Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung laptopon windows 8.1...

Lecsoka98 kérdése:

Samsung laptopon windows 8.1 enterprise (többi lent)?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a Samsung NP300E5A A05HU laptopra nem találok windows 8.1-es drivereket, és akkor az azt jelenti hogy a nem lehet felrakni a windows 8.1-et? Megnéztem a windows 8.1-nek a minimális rendszerigényét és elvileg röhögve elfutna a gépemen. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. márc. 21. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A win 8/8.1 kisebb rendszerkövetelményekkel rendelkezik, mint a win7. Ezt az optimalizáltságának köszönheti. Ha van rajta gyári oprendszer, akkor felesleges szenvedni vele.

A Win 8.1 még optimalizálatlan, kevés program indul rajta hibamentesen, a kerete egyenesen pocsék.

Ha semiképpen nem akarsz win7-et, akkor maradj a win8-nál. Nagyobb eséllyel talász hozzá drivert.

2014. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké de win 8 -ra sincsenek diriverek erre a gépre sajnos.
2014. márc. 23. 07:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Rá keresek azért én is. :) Viszont, ha tényleg nem, vagy csak nehezen lehet találni, akkor nem éri meg a kockázatot. Az én laptopom pl. win8-on kívül egyetlen oprendszert sem tűr meg... Win7 alatt folyamatosan crash-el, és csak teszt jellegel kapott egy XP-t is: Na az vicces volt :) 1 magot ismert fel a 4-ből... :)
2014. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!