Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek gyors lesz a...

Szerintetek gyors lesz a gépem ha fel teszem a Windows 7-est?

Figyelt kérdés

Gépigény :

RAM : 2Gb

CPU : AMD Athlon 1,66Ghz 2000+

GPU :256Mb


2014. márc. 19. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:

elvileg (ha nem valami nagyon régi VGA), elmegy rajta gond nélkül.

de XP -hez képest lassabb lesz.

2014. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak azért szeretném fel tenni a Windows 7-est mert hallottam hogy meg szűnik az Xp de ha lassabb lesz akkor még nem tudom hogy fel-e tegyem ...de amugy köszi ezt a gyors választ :)
2014. márc. 19. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
nem az XP szűnik meg, csak nem adnak ki új frissítést hozzá. (csak vállalati ügyfeleknek, ami úgy is kikerül netre, ha nagyon kell)
2014. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
majd még meg gondolom :) amúgy most a gépemen, Windows Xp Servis Pack 2-es van,és azt hallotam hogy már 2010-ben már meg szünt hozzá a frissitések...és eddig nem volt vele gondom :)
2014. márc. 19. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, már SP3 van, vagy is lassan már ahhoz se...
2014. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ahogy sokan teszik te is hasznalhatod tovabbra is az XP-t.

CPU miatt lassucska lehet a 7-es.Nekem az volt mikor kiprobaltam!

2014. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat szerintem akkor használom tovább az Xp-t.. és köszi a válaszokat .:)
2014. márc. 19. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
A proci miatt lassabb lenne a 7, de ezt leginkább játékokban vennéd észre. Én erre a gépre továbbra is xp sp3-at javaslok, egy normális vírusirtó + tűzfal párosítással nem lesz gondod évekig.
2014. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:
Attól, hogy az XP-t nem fejlesztik tovább, még semmiféle katasztrófa nem fog a világ nyakába szakadni. Ugyanez történt a régebbi Windowsokkal: Szép lassan kimúltak az árnyékvilágból, és mára a varjú sem károg utánuk. Mire az XP teljesen használhatatlanná avul, már meglesz az újabb géped. Mondjuk, két-három év múlva már bagóért kapsz olyat, amin elfut a W7 vagy 8.
2014. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!