Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amióta Windows7-et használok...

Amióta Windows7-et használok Felmelegszik a gépem (Vista alatt ne melegedett) (? )

Figyelt kérdés

hangosabb

és melegebb


2009. dec. 15. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

gondolom a geped nem birja a 7-et.

Lehet hogy keves a procid.

2009. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Hülyeség, a 7-es kevesebbet eszik, mint a Vista.


No de a kérdés: hol melegebb, és hol hangosabb? Processzor? Videokártya? Táp? Alaplap?


Tedd fel rendesen azt a kérdést, ne kelljen már mindenre visszakérdezni...

2009. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Laptop-om van 1.80 GHz Processzor (de a társprocesszor Driver nincsen feltelepítve mert nem találjuk és AMD Athlon 64bit)
2009. dec. 15. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Társprocesszor??? Komolyan a 386/486-os korokban hallottam numerikus co-processzorról utoljára, ha arra gondolsz :D


Amúgy a 7 alatt nekem is jobban melegedett. Nem tudod még úgy fél évig nélkülözni, amíg kiforrnak hozzá a dolgok, driverek esetleg szervizcsomag? Én is kipróbáltam a laptopomon, elég volt egy hét, szépvolt, jóvolt, de egyelőre alkalmatlan az általános használatra. Kezdve a tv tunertől egészen a játékokig.

2009. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most lecseréltem inkább a jó öreg Win XP-re és no problem többé :D
2009. dec. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!