Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem a gépre?

Hogyan telepítsem a gépre?

Figyelt kérdés
Van egy számításaim szerint Hackelt CD pontosabban egy Kresz cd amit az oktató adott ezen minden rajta van. és az lenne a gondom hogy, nem tudom felrakni a cdt gépre kikapcsoltam a tűzfalat akkor se még be se enged nem engedi megmutatni mi van a cd-n mindig azt írja ki hogy menjek a vezérlőpultba konfigurálni a dolgokat. mit csináljak vele már a vírusirtót is letöröltem de semmi egyszerűen semmit nem enged. persze hozzáteszem egyszer beindult megtaláltam rajta a programot amit telepíteni kéne telepítettem és nem engedett be még a cd-b se utánna. :/ mit csinálajk ?

2014. márc. 10. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyorsan kapcsold vissza a tűzfalat és szedj le egy vírusírtót
2014. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már megtettem de akkor se enged be amugy nod32-öt szedem le a hivatalos oldaláról
2014. márc. 10. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a cd sz @ r.
2014. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is :D

Kérdezd meg az oktatód, hogy honnan van meg neki.

2014. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!