Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mekkora különbség várható a...

Mekkora különbség várható a teljesítményben ha XP helyett felteszem a Lubuntu 12. 04-et?

Figyelt kérdés

Intel Celeron 1.1GHZ

640MB Ram

Vagy más disztróval jobban járnék? Aminek legalább ennyire barátságos a használata..


2014. márc. 7. 22:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha flash alapu jatekokal is jatszol,akkor nagyon nem ajanlanam a linuxot,rakat sz.r a flash azon,ez miatt mentem vissza windowsra.
2014. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Te meg mar unalmas vagy ezzel a flash jatekos linuxos velemenyeddel. Csak azert mert Neked nem ment (ami siman lehetett a Te hibad, nem a linuxe), az nem jelenti azt, hogy masoknak sem fog menni.
2014. márc. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
flash játékok nem érdekelnek.
2014. márc. 8. 00:46
 14/19 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy nekem megy a flash linuxon tökéletesen.

Amikor szar gépem volt meg windowson is ugyanúgy akadozott a youtube. De miért mindenki az ubuntut akarja? Tele van pakolva mindennel ami nem kell senkinek.

2014. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Elég sokan panaszkodnak a flash-re kedves egyik válaszoló.

Személy szerint én most jegyeztem meg először,hogy valóban sz@r!

2014. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#14 nem ubuntu, hanem lubuntu..
2014. márc. 8. 21:17
 17/19 anonim ***** válasza:
Elárulom, ha xp alatt vlc-vel nézed a youtube videókat, nem fog szaggatni.
2014. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Itt senki sem beszélt a youtube-ról. Vagy szerinted kedves utolsó csak ahhoz kell a Flash? :)

Minap én is kipróbáltam ezt a Linuxot (Lubuntut és Mintet) és nekem is problémát okozott ez a dolog!

Azóta utána jártam,hogy az Adobe nem foglalkozik már a Linuxra való flash-el,lehet ez is közre játszik,hogy nem igen jó egyesmás.

2014. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csodát ne várj, mert a teljesítményt elsősorban maga a hardver határozza meg (ez triviális), az pedig nem sok mindenre elég manapság. Még a nethez is kell vagy 2 giga RAM meg legalább 2 magos proci, hogy rendesen fusson.


Megjegyzem, hogy ilyen gépet már 20000 körül kapsz használtan (irodából bontottat), tehát érdemes a cserén elgondolkozni. Nem csak százezrekből lehet frissíteni és gépet cserélni.


Itt egy példa:

[link]

2014. ápr. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!