Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség az internet...

Mi a különbség az internet access, és a local network access között?

Figyelt kérdés

van a gépemen egy hotspot program, amivel tovább tudom osztani az internetes hálózatot wi-fi - n keresztül.

A "firewall" menüben két opciót pipálhatok ki egymástól külön-külön: "allow internet access" és "allow local network access". mi a kettő között a különbség?


2014. febr. 25. 20:22
 1/4 Tengor ***** válasza:
Nem tudod lefordítani őket v. nem tudod mi a különbség a helyi hálózat és az internet között?
2014. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt tudom csak abban nem vagyok biztos hogy melyik funkció mire való. Az elsőnél tudom hogy azt állíthatom be, hogy ki csatlakozhat a gépemre, de a második esetében nem tudom hogy azzal mit engedélyezek vagy tiltok.
2014. febr. 25. 20:43
 3/4 Tengor ***** válasza:

Az első azt engedélyezi, hogy a csatlakozó hozzáférjen-e az internethez, a második, hogy a helyi hálót elérje-e (hálózati adattároló, másik gépek).

Router nem lenne olcsóbb?

2014. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ebben lehet hogy igazad van, mert ennek elég izmos 55$ a licenszdíja egy évre.

[link]

2014. febr. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!