Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak úgy tudom megoldani, ha...

Csak úgy tudom megoldani, ha újradobom a Windows-t?

Figyelt kérdés

Feltettem a 9-es MSN-t, amikor "sírt" a 8.5, hogy kötelező frissítés meg stb... 100%, hogy a legújabb verzió, mégsem akar beengedni, mert azt írja ki, hogy telepítsem a legújabb verziót... Na most mivan?! Hiszen az van fenn... :S

Egyszer már megoldottam ezt azzal, hogy újraraktam a Windows-t, akkor működött is, de most megint elkezdte. Most viszont nem tudom elérni a srácot, akinél a telepítő CD-m van, és senki másnak nincs Windows telepítője a környezetemben... :S

Tényleg újra kell raknom az egész oprendszert?

Nincs valami más megoldás? :S


2009. dec. 13. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Probáld meg eltávolítani a Zapmessenger programmal.

Másik megoldás ha xp-d van azon remekül fut a messenger 7.5

letölthető innen

[link]

csak az első futtatás után jobb klikk a

C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe

fájlon válaszd a futtatás nt4 kompatibilis üzemmódban.

2009. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem kell semmi csak regizz a Myklub.hu ra

[link]

Lesz 1 kis menü majd ott MSN és bejön h

Msn frissítés kijátszása


segítek

ezt szedd le

[link]

Ez segít majd a verziószám átírásában.


Zárj be minden futó MSN-t.

Tömörítsd ki a RESHACK programot, majd indítsd el.

A programmal a File => Open menüben nyist meg a Messenger 8 esetén: C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe, Messenger 8.5 esetén: C:\Program Files\Window Live\Messenger\msnmsgr.exe filet.

Keresd meg a bal oldali menüben a Version részt, ott nyisd ki az 1-est, és Kattints az 1033-ra.

Keresd meg a "ProductVersion" részt, és az ott található verziószámot írd át 14.0.8089.726 -ra.

Kattints a Compile Script gombra, majd a File => Save gombra


Ez áll az oldalon

de ha rigznél

itt találod

[link]

2009. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

megpróbáltam már eltávolítani ZapMessengerrel, de az újratelepítésnél ugyanez a hiba fogad.

a myclubos frissítéskijátszást is megpróbáltam, de az sem működött :S

és szeretném, ha ez az új MSN maradna, mert hiába szidják sokan, nekem nagyon tetszik, de legalábbis a 8.5-nél régebbi verziót semmiképp sem szeretnék...

2009. dec. 14. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!