Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a Windows 7 Home Premium...

Mi a Windows 7 Home Premium gépigénye?

Figyelt kérdés
Mi a minimális gépigénye a W7 Home Premium-nak? De csak a home premiumnak, mert gondolom a többitől eltérő pl a mérete, hogy mondjuk csak 12G helyet foglal. Ilyesmikre gondoltam. Kérem csak az írjon aki tényleg tudja, vagy linkeljen, de ne a google kidobott oldalait. Köszi!
2011. nov. 16. 07:19
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
90%

Ez a hivatalos:

[link]


De tapasztalatból mondom érdemes ennek a dupláját venni!

2011. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt én is tudtam, csak van ugye több W7, pl starter, home basic, home premium (amit kérdeztem) mert ebben már benne van az aero, da az előző kettőben pl nincs az aero felület. Mert szerintem az XP-ről se gondolnák sokan, hogy már 64MRAM-al lehet telepíteni. Igaz, azzal sokra nem mennek. Szóval így értettem én, hogy valaki tudja-e a minimálisat. Én nem használom, pont amiatt, amit írtál, hogy legalább a duplája kell, mert 3GHz-es proci az OK, de csak 1G ramom van DDR1 és azért nem adok ki 8EFt-ot, hogy legyen mellé még 1G ram. Azért nagyon szépen köszönöm a választ!
2011. nov. 30. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!